reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, nie ukrywam, ze tez boje się koronawirusa... myślicie, ze na wizycie pierwszej (będzie jutro czyli 6t1d) jest możliwość otrzymania zwolnienia?
 
Dziewczyny może będziecie mnie uważać za jakąś wariatke, ale trudno. U mnie w parafii jest obraz Ikony Matki Boskiej. W zeszły czwartek zaczęły sie misje z tym związane. Nie wiedząc jeszcze o ciąży poszłam w czwartek do kościoła, w piątek rano pokazała sie druga kreseczka, blada. Wczoraj ponownie zrobiłam test a nawet dwa z dwóch różnych firm i kreski były ciemniejsze w obu. Dzisiaj ide ponownie do kościoła na 12 jest nabożeństwo dla matek z dziećmi i oczekującymi dziecka. Moją ciążę oddaje również pod opieke Matki Boskiej. Mam nadzieje, że za 2 tyg jak pójde do lekarza będzie wszystko w porządku i pójde na l4.
Popieram. [emoji172][emoji172][emoji172]
 
reklama
Dziewczyny może będziecie mnie uważać za jakąś wariatke, ale trudno. U mnie w parafii jest obraz Ikony Matki Boskiej. W zeszły czwartek zaczęły sie misje z tym związane. Nie wiedząc jeszcze o ciąży poszłam w czwartek do kościoła, w piątek rano pokazała sie druga kreseczka, blada. Wczoraj ponownie zrobiłam test a nawet dwa z dwóch różnych firm i kreski były ciemniejsze w obu. Dzisiaj ide ponownie do kościoła na 12 jest nabożeństwo dla matek z dziećmi i oczekującymi dziecka. Moją ciążę oddaje również pod opieke Matki Boskiej. Mam nadzieje, że za 2 tyg jak pójde do lekarza będzie wszystko w porządku i pójde na l4.
Ja Cię nie uważam. Jestem Wierząca i praktykująca. I sama się intensywnie modliliśmy żeby udało się zajść w ciążę 🙂 a teraz żeby wszystko było ok.
 
Do góry