reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny właśnie zrobiłam dwa testy i kreski są na obydwu. Wrzucam zdjęcia pierwsze z piątku i następne z dzisiaj. Chyba sie udało
IMG_20200310_063344.jpeg
IMG_20200310_063708.jpeg
 
reklama
Mnie dziś pobolewa brzuch jak na okres ale któraś z was chyba już tak miała.
U mnie to tez może być z nerwów bo wczoraj miałam małego stresa
 
Witajcie,
to i ja tu wbijam. Mam 29 lat, jestem w 5. tygodniu pierwszej ciąży :) Udało nam się w 2. cyklu starań. U lekarza jeszcze nie byłam, jestem na etapie umawiania wizyty, a termin wg aplikacji to 09.11 :)
Witaj. Gratulacje :)
Cześć dziewczyny właśnie zrobiłam dwa testy i kreski są na obydwu. Wrzucam zdjęcia pierwsze z piątku i następne z dzisiaj. Chyba sie udałoZobacz załącznik 1089652Zobacz załącznik 1089653
Piękne, grube krechy! :)

U mnie helikoptera ciąg dalszy.
Co do pytania @Ewarut ciśnienie mam w normie.
Na chwilę obecną nawet nie wiecie jak się cieszę, że jestem w domu na wychowawczym :)
Nie wyobrażam sobie teraz dojazdów do pracy komunikacją miejską. A zwolnienie z pracy w 4 tygodniu też raczej słaba opcja ;)


Ile kwasu foliowego przyjmujecie?
Bo z witamin biorę Pregna Plus ale z kwasem foliowym mam jakieś zaciemnienie mózgu ;)
 
Witaj. Gratulacje :)Piękne, grube krechy! :)

U mnie helikoptera ciąg dalszy.
Co do pytania @Ewarut ciśnienie mam w normie.
Na chwilę obecną nawet nie wiecie jak się cieszę, że jestem w domu na wychowawczym :)
Nie wyobrażam sobie teraz dojazdów do pracy komunikacją miejską. A zwolnienie z pracy w 4 tygodniu też raczej słaba opcja ;)


Ile kwasu foliowego przyjmujecie?
Bo z witamin biorę Pregna Plus ale z kwasem foliowym mam jakieś zaciemnienie mózgu ;)
Ja biore od roku fiolik i bez jakiś większych problemów, wszystko w porządku. I jedną dziennie biore
 
reklama
Do góry