reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Princeseczka moj pierworodny miał tak w pachwinach ze aż mu skora schodziła od alergii na pampersy , pomagało nam tormentiol zmiana pampersow i chusteczek nawilzanych po dziś dzień używam tylko clinica nie są tanie ale poprawa była ... i do dziś zostały zemna
 
reklama
Gaga- czyli jest jakiś postęp. Mogę tylko się domyślać jak bardzo jest Ci ciężko.Jestem przekonana , że wszystkie tu jesteśmy całym sercem z Tobą i Twoim synkiem.

Mam mega wkurza. Kupiłam na grupie FB nosidło Marsupi- używane za 180zł.
Odbierał je mąż i nie sprawdził- a rozmiar wg mnie jest o jeden mniejszy niż miał być. Ktoś usunął metkę na nosidełku i nie jestem w stanie sprawdzić . Czy któraś z Was nie zna kogoś kto ma takie nosidło w rozmiarze L? Potrzebuję się dowiedzieć jaką długość powinien mieć pas biodrowy tego nosidła.
 
Mama 4 a na stronie producenta nie ma podanych wymiarów?

Karosznurek moja też ma jakieś krostki na szyi z jednej strony pojawiły się po nocy po stronie na której spała. Obstawiam że to potowki w poniedziałek mamy pediatre więc na pewno zapytam.

Gaga bardzo współczuję Ci tego całego stresu i strachu o małego. Ale musi być dobrze.

Kejti jesteś moja bohaterką czy U Was doba ma więcej godzin niż u mnie? Szkoła dwa ciasta golonka dwojka dzieci. Podziwiam.

Joasia super że wychodzicie na prostą. [emoji5] niezle ilości ściągacz tym laktatorem[emoji5]

Może kogoś zainteresuje w super pharm jest promocja na białe pampki plus chusteczki sensitive za 39.90 z kartą i aktywnym programem mamy dzieci czy jakoś tak.

Wasze dzieci korzystają jeszcze z 1 czy już z następnych? Ja dziś wzięłam 2 pączki 2 bo ostatnio mała przesikala mi dwa razy 1. No chyba że tata źle założył. [emoji6]


Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Jem właśnie pizzę i popijam piwkiem:cool2: Co prawda piwko to karmi, a pizza bez pieczarek, cebuli, kukurydzy i papryki, ale jednak;-) ;)

Emalka- na str. producenta niestety jest tylko info do jakiej szerokości w pasie pasuje nosidło w danym rozmiarze. Pani, która mi je sprzedała nie odpowiada na wiadomości i sms-y:crazy:
Dzisiaj kupiłam przy okazji spaceru pierwszy raz pampki -2 bo mój mały waży już 4,5 kg i niestety w nocy zaczął przesikiwać jedynki.
 
Tez mi sie wydaje ze to potowki te krosteczki

Mama czworki właśnie mi przypomnialas ze mam karmi w lodowce

Nie ma tu co podziwiać bo zmeczona jestem, b dopiero o 22.30 bedzie w domu a ja na 8 rano i dwa egzaminy. Zarwe nocke na naukę bo tak wszystko odkladam na ostatnia chwile a to pozniej sie piętrzy. Rano musze sciagnac mleko zeby jutro zostawic i tak sie zastanawiam ile zeby wystarczylo na te pol dnia 120ml wystarczy? Nie wiem czy wogole tyle bede miala. Pije herbatke z hetbapolu 1 dziennie i 1 melise i jakos nie pomaga

O Emalka dobra cena a nie wiesz do kiedy?

Mamo czworki może w googlach cos znajdziesz jakies wymiary?

Dziewczyny my lecimy na pampkach 0 ;d właśnie zaczelam ostatnia paczkę i dalej juz chyba na 1 bo mam paczke czy dwie a o 2 jeszcze nie myslimy

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Keejti- wydaje mi się, że może być mało tego mleczka. Mój Krzyś już w szpitalu- mając 3 dni 50ml wciągał. Wiem, bo miał jedno tzw. karmienie kontrolowane, czyli ważenie przed i i tuż po karmieniu i wyszło, że wsunął 50 ml. wydaje mi się, że teraz spokojnie na raz 80-90ml zjada- o ile nie więcej...

I już się dowiedziałam o tym nosidle. Baba mnie zrobiła w bambuko- bo sprzedała o jeden rozmiar za małe i najprawdopodobniej celowo usunęła metki z rozmiarem. Telefonów też ode mnie nie odbiera. Jedyne co mi pozostaje to sprzedać je i kupić większe... A na grupie pozostawię jej odpowiednia opinię.
 
hej dziewczyny

mama4 ja kupilam na Olx komodę kompielowa- wanienka + przewijak i półeczki- używana i kobieta nie wysłałam mi śrub do skręcenia. Musiałam sama dokupowaç wkręty. Wiem co czujesz tez miałam nerwy na babę bo do dziś sie nie odezwała.

Gaga dalej trzymam kciuki za zdrówko Twojego Sebastianka- na pocieszenie powiem ze po operacji serduszka maleństwo musi miec przez jakis czas otwarta klatkę piersiowa w razie wu. Wiem ze to okropnie wyglada ale wierze ze bedzie dobrze Trzymaj sie kochana !

Ja używam zielone pampki dwójki bo Jula ma 4,5 kg ale sa ciut za duże bo ona bardziej szczuplutka a bardzo długa.
 
Emalka dziekuje moze sie wybiore któregoś dnia :)

Mamo czworki a to wredna baba, koniecznie opinie wystaw. Ja bym tez sprobowala z innego numeru zadzwonic

Kurcze ja nir wiem jak to zorganizowac bo jak z rana naciagne tyle mleka zeby mi się nie rozregulowalo

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
reklama
Do góry