reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

reklama
Hej Hej, jasne rozgosc się byle by nie na długo. Trzymam jutro kciuki za II kreseczki. Który dzień cyklu? Jak długie masz cykle?
Też mam nadzieję, że nie na długo :D
Dzień cyklu jutro 27, ogolnie mam około 28 dni (czasem się przesuwa o dzień czy 2).
Staram się ogólnie od maja, ale te pierwsze miesiące to było bez skupiania się, po prostu przestaliśmy się zabezpieczać. A we wrześniu i październiku zaczęłam robić testy owulacyjne. No i wychodzi na to, ze owulacja pojawia się.
Troszkę zaczynam się już martwić :(
 
Też mam nadzieję, że nie na długo :D
Dzień cyklu jutro 27, ogolnie mam około 28 dni (czasem się przesuwa o dzień czy 2).
Staram się ogólnie od maja, ale te pierwsze miesiące to było bez skupiania się, po prostu przestaliśmy się zabezpieczać. A we wrześniu i październiku zaczęłam robić testy owulacyjne. No i wychodzi na to, ze owulacja pojawia się.
Troszkę zaczynam się już martwić :(
To czy nie za wcześnie będziesz testować? Którego dc miałaś owu?
 
No właśnie już sama nie wiem, niby w środę mam mieć okres, więc chyba powinno już coś wyjść...
Owulacja według aplikacji 28.10, według testów 2 dni później.
Może to za wcześnie faktycznie...
Musisz liczyć minimum 12dpo (12 dni po owulacji) bo Zarodek może się zagnieździć dopiero 12 dnia i test pozytywny może wyjść dopiero 13/14 dpo... Dlatego najlepiej testować w dniu miesiączki, a jeszcze w lepiej dzień/ dwa po terminie 😉 choć wiem, że wiele dziewczyn jest niecierpliwych i zaczynają testować już 6 dni po owu 🤷‍♀️😉
 
Musisz liczyć minimum 12dpo (12 dni po owulacji) bo Zarodek może się zagnieździć dopiero 12 dnia i test pozytywny może wyjść dopiero 13/14 dpo... Dlatego najlepiej testować w dniu miesiączki, a jeszcze w lepiej dzień/ dwa po terminie 😉 choć wiem, że wiele dziewczyn jest niecierpliwych i zaczynają testować już 6 dni po owu 🤷‍♀️😉
No właśnie wiem, ze tak się powinno, ale chęć jest dość silna :D
Jak już go mam to pewnie i tak zrobię rano :)
jak wyjdzie negatyw to poczekam kilka dni..
 
Ja zrobiłam wczoraj test ale czulszy. I wyszedł negatywny. Mam nadzieję że poprostu było za wcześnie🙄 ale wydaje mi się że raczej już powinna być cienka kreseczka a jej nie było 😔 oby okres przyszedł szybciutko
 
reklama
Do góry