reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowa Mama u ginekologa:)

mnie wczOrajsze usg uspokoilo...lekarz powiedzial ze wszystko ok u malego i moze sobie jeszcze pomeiszkac chwilke w brzuszku. Chociaz nie za dluga chwilke bo lozysko juz sie przeterminowuje.
 
reklama
no wlasnie ?! cechy nie wydolnosci lozyska sa widoczne dopiero na usg a ja ostatnie mialam pod koniec wrzesnia.... powoli mi nerwy siadaja na to czekanie nie lubie wole tu i teraz na zywilo a nie takie stekanie i niewiadomo co wczoraj na obiedzie u mamay myslam ze na porodowke jedzieny takie mocne skurcze ze az musialam sie o cos oprzec ale po godzinie przeszly jak zaczelam ogadac zdjecia jak bylam mala i sie chichralam potem po polnocy do drogiej tez taka seria i co dupa dzis 9rano i co robie siedze i kilkam na forum...!!!!:wściekła/y:
 
Oj, kobietki, powoli jest nas coraz mniej aktywnych...wspierajmy się!
Monika ze stanów, też coś się nie odzywa...
Lucy-trzymaj się dzielnie.
Megusek-masz szczęście, że masz USG. Ja w takiej samej sytauacji jak Lucy.
A może zaczniemy wysyłac sobie jakieś mentalne prądy z oksytocyną?? :-D
 
wiem z tym usg, to tez bylam zaskoczona ze mi lekarz zrobil i to z 15 min badal to tu to tam :-)

Ja sobie tak mysle ze w tym tyg napewno sie posypiemy!
 
Ja poprosze o te prady... ale podobno sie zachowuje jak bym byla naladowana oksytocyna czyli tak jak tuz po seksie czerwone policzki podniecenie w oczkach smialam sie z tego bo co mi po tym skoro nie dziala:-) :-) ....:wściekła/y: :-) :-)
 
jakis dziwny ten nasz listopad prawie wszystkie juz jestesmy po terminie i sie zatrzymalo cholera ja ide do gina w piatek tez pogadam zeby usg zrobil i zobaczymy co tam widac jak nie urodze to po weekendzie do szpitala buuu nienawidze szpitali ciekawe czy mnie zatrzymaja czy tez puszcza do domciu
 
Ewus nie przejmuj sie moze gdzies jakas wyprawa po lumpeksach albo inne pracochlonne zajecie trzeba wymyslic moja mam dzis mnie przegnala do hurtowni mleczarskiej kolonas jest JOGO po polkilo sreka .....tak zeby mi sie nie nudzilo!!! wiec Kochana inwencja tworcza nalezy do nas!!!:happy: :tak:
 
Jak sie ma jeszcze jednego brzdaca w domu to czas sie tak nie dluzy. Ja poczytalam troche i zasnelamz ksiazka ;-) teraz mysle zeby isc do sklepu i myslec o obiedzie..co a bym dzis zjadla...hmmmmm...
 
reklama
My dzis mamy kotleciki mileone z indora buraczki i ryz a na jutro juz ptyskowi zrobilam kurczaka w miodzie .. ja niesty nie lubie spac w dzien bo potem chodze nie dorobiona!!:baffled:
 
Do góry