reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowa Mama u ginekologa:)

za dobrze im, trzeba zacząć obmyślać jak im uprzykrzyć życie, żeby się nie chciały gnieździć do 30-stki, już zaczynam rozumieć zrzędliwych wapniaków :)
 
reklama
Kolejne ktg, serducho w normie, skurczy zadnych, d..a :-(
Jesli nic sie do srody nie ruszy to szpital. Buuuuuuuuuu :sad:
 
Dziewczyny ja co prawda nie powinnam narzekać bo do terminu jeszcze 8 dni ale też juz chciałabym mieć to za sobą...:tak:
Trochę się martwię bo jak wychodziłam tydzień temu ze szpitala to mówili że rozwarcie na 2 cm...moje maleństwo się mniej trochę rusza niz wcześniej ale to podobno normalne pod koniec.:tak:
Mój znajomy ,który zajmuje sie horoskopami mówi że dzieciaczki czekają na nów księżyca.Czyli na 20 listopada...:happy2: zobaczymy podobno to jest związane z odpływami i przypływami a maleństwa jakby nie patrzeć cały czas w wodzie się taplają:-D
Mam nadzieję ,że to się sprawdzi bo czekanie na nieuniknione jest najgorsze...mimo że potem dostaniemy to co najlepsze.
Ale mi się powiedziało:-D
 
20-go to raczej pełnia, nów był 5 lub 6, ale mniejsza o to, ważne, żeby poskutkowało czego Wam i sobie życzę :)
 
Goralka pelnia byla z 4-5 listopada now faktycznie jest 20 .
ja dzis dzwonilam do szpitala i jesli sie jest dla nich nawet jeden dzien po terminie to klada do lozka tam.... i co koniec z pomagaczami..!!!! :szok: co ja biedna tam zrobie lezac malemu napewno nie bedzie sie chcialo wyjsc!!!:dry:
 
Megusek u nas w jednym to jesli skonczysz 42tydz to dopiero przyjmuja a w tym dzien po terminie -"nie lubia przenoszonych ciaz" w 90%konczy sie wywolaniem po trzeciej dobie!!:dry:
 
reklama
Megusek tez bym chciala bo co to za radocha jak jestes w szpitalu... a do szpitala wybieram sie dopiero wieczorem jak ptysiek wroci z pracy zje obiadek jeszce mnie troche poglaszcze po glowie i wtedy moge ewentulanie pocalowac wycieraczke na dowidzenia!!
 
Do góry