reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

U mnie krwawienie ustąpiło, zostało tylko lekkie plamienie różowe ale nie codziennie...no ale strasznie jest to denerwujące.
Ja dziś miałam pierwszą wyprawę autem z dwójką dzieci. Mój starszak szedł na 10 rano na urodziny do koleżanki z przedszkola na kulki i musiałam go zawieść z małą....to było wyzwanie...rano szykowanie, śniadanie dla starszaka a cycka w między czasie dla małej i ubieranie... ten krzyk bo nie chce tego ubrać... ta krzyk bo już jej gorąco....MASAKRA!!!! Ale jakoś dałam rade :-):-)
Wczoraj mała miała rozwolnienie aż sikało jej z tyłka!!! i nie wiem od czego ja nic zakazanego nie zjadłam. Dziewczyny co robić jak dziecko ma rozwolnienie????? ja musze coś zjeść zeby jej przeszło???
I mam jeszcze jedno pytanie mam kropelki niemieckie SAB i zabardzo nie wiem jak z nich korzystać bo wszytko jest po niemiecku.... Koleżanka z niemiec mi przysłała. One są na kolki?????
 
reklama
olii u mnie krwawienie nadal występuje, ale to dopiero (prawie) 3 tyg po porodzie. Krocze boli tylko sporadycznie, a to za sprawą obrzękniętej skóry po pęknięciu. Szwy mi zdjęci tydzień po porodzie, bo sami powiedzieli że same by długo odpadały (był za ciasno związane). Też mnie denerwują te wkłady, grr.... do tego jeszcze te piersi bolące i brodawki... ale mam nadzieję, że wszystko szybko się unormuje i bede mogła niebawem powiedzieć ze karmienie to przyjemność:-)
 
Jejku już myślałam, że nie odnajdę naszego forum.... Siedziałam z godzinę i szukałam ... ale jestem i postaram się zaraz nadrobić, póki dzieci grzeczne :)
 
pati_pati, sab simplex jest na kolki. ja mam niemieckie wiec dawkowanie jest 15 kropli do jedzenia. ale w austriackich w ulotce jest 7 kropli :-)
 
O jaka cisza na forum.. wszystkie mamy zapracowane, ja tez znalazłam ledwo chwilke żeby zaglądnąć. A jesli chodzi o kropelki to ja kupiłam dla swojego małego Bobotic i jak na razie daja efekt :)
Jedynie co mnie zaczeło martwic to to ze mały wydaje strasznie dziwne dzwięki z siebie przeważnie podczas snu :baffled: takie jakby chrząkanie, jakby miał cos w gardełku i chciał to "wydalić" czasem jest to takie głosne ze budzi nas w nocy, konsultowałam to z lekarka kazała sie nie martwic podobno przejdzie..no i często mały ma tez tak jakby mu powietrza brakowało, wiem ze maluchy maja te bezdechy niemowlęce tylko do kiedy to sie utrzymuje?
 
Claudusia to chrząkanie i u nas jest.. mala tak sobie steka bez powodu zaraz po jedzeniu jak zasypia albo jak ma sie obudzic... czyli w tych plytkich fazach snu bo jak zasnie juz dobrze to nic nie slychać :) I nas tez to budzi... potrafi tak dlugo chrzakac..
 
Claudusia, Crazy Girl u nas też jest to chrząkanie, ale tak samo jak u Claudusi lekarka kazała się nie przejmować.. A po jedzeniu mały sobie lubi pojękiwać do kompletu:-D
 
Dziewczyny, ja również jestem mamą listopadowego Maluszka. Moja córeczka ma już prawie 4 tygodnie. Nie wiem czy ten temat poruszałyście, jeśli tak to przepraszam że mieszam, ale zastanawiam się cały czas nad szczepionkami. Nieuchronnie zbliża się 6 tydzień, a my z mężem tak naprawdę nie podjęliśmy decyzji jak będziemy szczepić naszą córunię. Pewnie niektóre z Was są już po szczepieniach, jakie szczepionki wybierałyście - 5w1, 6w1, czy może idziecie podstawowym "tokiem" szczepień? Jak czuły się po szczepieniach Wasze dzieciaczki?
 
Pewnie niektóre z Was są już po szczepieniach, jakie szczepionki wybierałyście - 5w1, 6w1, czy może idziecie podstawowym "tokiem" szczepień? Jak czuły się po szczepieniach Wasze dzieciaczki?

ja będę szczepić tak jak starsza córeczkę szczepionką 6w1, teraz szczepienie jeszcze przed nami, u córeczki bylo tak, ze nie bylo gorączki tylko stan podgorączkowy 37 z kawałkiem i na drugi dzien po szczepieniu dużo spała, żadnych innych reakcji poszczepiennych nie było mam nadzieje ze tak samo bedzie u synka:tak:
 
reklama
Do góry