reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

hej Dziewczyny!
Wreszcie mam chwilke zeby sie pochwalic ze 3 grudnia urodzilam zdrowego synka Juliana, 53 cm, 3.77kg.:-)
Porod nie najgorszy ale niestety skonczyl sie proznociagiem bo Julek mial zle odwrocona glowke.
Przepraszam ze tak pozno daje znac ale poczatki mielismy bardzo trudne ale powoli wszystko sie normuje.
Wkrotce napisze cos wiecej.
Pozdrawiam Wszystkich przedswiatecznie!
 
reklama
Ja też nie chcę zapeszać, ale Lenka jak na razie nie ma kolek, jest może czasem wieczorem marudna i najchętniej wtedy ssie cycusia, jak bardziej marudzi to dajemy bobotic i jest ok; starsze córki też obeszły się bez kolek na szczęście :-)
 
reklama
ras GRATULACJE!!! Wracajcie szybko do zdrówka!!!

Co do jedzenia, to ja wędzonego łososia już jadłam ze 4 razy i Mała nie marudziła, parówki też gotowane wcinam, ale max 2 na dzień. A czemu śmietany niemożna?? Ze słodyczy to tylko cząstkę gorzkiej od czasu do czasu:-)
 
Do góry