reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
naughty&happy, klaczek - witajcie:-)

filifionka - gratuluje udanej wizyty:-)

olii - dbaj teraz o siebie i odpoczywaj

dreddka
- udanego wypoczynku!

Co do picia to ja pije gdzieś około 1-1,5 l, najczęściej herbatę, wodę z sokiem takim Herbapolowskim no i niedawno kupiłam robota wyposażonego w sokowirówkę wiec często pije soki z jabłek, pomarańczy i marchewki. Właśnie wczoraj zrobiłam pomarańczowo-marchewkowy z dodatkiem imbiru i lodu pychotka, polecam:tak:
 
Wiecie co, co do robienia zębów, to jak cos grubszego to oczywiscie znieczulenie, ale jak małe borowanie to ja już wolę te pare sekund borowania wytrzymać niż być kłuta i później miec znieczulona buzie przez jakis tam czas.


Wspominacie o snach, ja to ostatnio ciągle mam jakies glupie sny, nie zwiazane z ciaza, ale czesto koszmarne.. :/, dzis w nocy takie glupoty mi sie snily, ze az sie obudzilam :/


majowka, ja robie podobnie, ide siusiu i wracajac do lozka - pic :)


e-stera, ja tez nie lubie mleka :)
 
mi też się śnią często koszmary i to takie schizowate, że masakra. teraz nie jestem sobie w stanie żadnego przypomnieć, ale jak opowiadam mężowi, to się śmieje, że mogłabym scenariusze do horrorów pisać.
 
Mi odkąd wiem że jestem w ciąży śnią sie małe dzieci raz chłopiec raz dziewczynka.
Przedwczoraj mi sie śniło ze jechała busem i ze mną jakiś gościu i trzymał na rekach niemowlę małą dziewczynkę i że nie mogła oddychać a jak już zaczęła to mi ją dał ze niby moja córka , ładna taka była oczka miała jak mój D ;)
A pózniej śniło mi sie ze gdzieś napisałam 23.10. Alanek .

Czesto też mam sny ze urodziłam ale nic dla dziecka nie miałam i nie wiedziałam co mam robić.
 
Ostatnia edycja:
La Mari jak długo nosisz aparat? Ja jako nastolatka nosiłam, ale za szybko miałam zdjęty i teraz powinnam jeszcze coś skorygować i zastanawiam się kiedy założyć- teraz czy po ciąży. Nie wiem czy będą mi zęby usuwali.

aparat mam od października, założyłam właśnie z myślą o ciąży, bo w ciąży łatwiej i szybciej się zęby przesuwają, ogólnie ortodonci bardzo polecają ciążę jako najlepszy czas na aparat
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry