reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

oj mi też się chce teraz gazowanego, może być nawet woda, byle miała bąbelki ... ale ograniczam ...
 
reklama
Witam w ten chłodny dzionek....
Mam nadzieję, że na niedzielę się wypogodzi....

Nanulika - myślami jestem z Tobą; może jeszcze ten konsultant dopatrzy się tego, czego inni nie widzieli &&&&&&&&&&&&&

Zmykam z synusiem na próbę przedkomunijną
 
Ja piję wodę z cytryną, do tego herbata malinowa i miętowa- teraz z cukrem trzcinowym, bo mniej kalorii ma.

La Mari jak długo nosisz aparat? Ja jako nastolatka nosiłam, ale za szybko miałam zdjęty i teraz powinnam jeszcze coś skorygować i zastanawiam się kiedy założyć- teraz czy po ciąży. Nie wiem czy będą mi zęby usuwali.
 
Podziwiam jak tyle umiecie wypić. W upalne dni to jeszcze, ale tak to piję mało wody, gł. przy okazji popicia tabletek. Za to lubię soki owocowe, kubusie, pysie itp. albo soczki z tymbarku bo nie są gęste, no i ice tea/nestea - takich napojów to umiem sporo wypić, ale nie wody ;p Od czasu do czasu pozwolę sobie na szklankę coli - oj brakuje mi jej. Na śniadanie i kolację herbata, czasem jedna kawa. Ostatnio kupiłam sobie Ricore i zasmakowała mi :)
 
crazy to pis z co u Ciebie

Podczas karmienia będzie się Wam chciało pić............jak zaczynałam karmić iw trakcie to tka suszyło mnie,że musiałam mieć koło siebie szklankę wody.........z koleżankami rozmawiałam i większość też tak miała.
A może soczki z sokowirówki- można praktycznie zrobić ze wszystkiego- ja lubię z buraków i jabłek:-)

A tak w ogóle to kolega a polecił wyciskarkę- można praktycznie wszystko tam wrzucić- nawet kiwi i ananasa, pomidory ,seler naciowy- robiliśmy ostatnio soki-rewelka. Spodobało mi się ale skoro już mam sokowirówkę ........
Coś w tym stylu:
http://allegro.pl/sokowirowka-wyciskarka-zelmer-jp-1500-i2323279729.html
 
Ostatnia edycja:
Ja przez ostanie kilka dni to chyba z 10 litrów wody wypiłam :-D
bo na te nerki i pęcherz żeby sie czyściły ;) a teraz stoi przede mną szklanka z sokiem żurawiny rozcieńczona właśnie w wodzie :-D
 
Ja piję praktycznie tylko wodę. A no i rano kawę :) Czasami piję sok. W sumie dziennie spokojnie 2l piję. Tak już od dawien dawna. A przy karmieniu, fakt, woda to podstawa :) I soczek jabłkowy też lubiłam pić.
 
Andzia wcinaj żurawinę suszoną-ma więcej wartości niż sok.Bo ten sok top pewnie tylko pewnie kilkanaście procent żurawiny, pyszna jest-mój mały dostaje jako alternatywę gum rozpuszczalnych- to też dostaje ale staram się ograniczać;-).

Sok z czarnej porzeczki na laktację mi pomagał.......
 
reklama
Do góry