reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam z rana, na całe szczęście udało mi się wziąć trochę wolnego, więc mam długi weekend w perspektywie;) Gratuluje wszystkim kobitkom udanych wizyt. Ja nie mogę się doczekać swojej, a to dopiero za tydzień. Zdarza się też że wmawiam sobie złe objawy, np. wczoraj wyczytałam, że ból kręgosłupa może przepowiadać stratę, a mnie krzyż boli i teraz strach, itp. Mam nadzieję, że to nic takiego.
ehtele nie przejmuj się egzaminem, ja tak się kiedyś obraziłam na ośrodek egzaminjący, że przez 7 lat nie zapisałam się na żaden egzamin. Potem dopiero jak się zmobilizowałam, bo przepisy miały się zmienić, to zdałam;)
 
reklama
Zaraz mam spotkanie robocze w pracy, od rana mam doła ... Nie wiem dlaczego .... Jak sobie pomyślę, że znowu .... Ech . Trzymajcie kciuki .... Jeszcze sie niezaczęło, a juz mnbie głowa boli :wściekła/y:
 
Hejka!

Nanulika - gratki z udanej wizyty!
Pola - mam nadzieje,ze nowa lekarka okaze sie strzalem w dziesiatke!
Nikita - nie martw sie. Wymiary leciutko odstaja od normy,ale przeciez twoja dzidzia jeszcze wszystko nadgoni. Nie masz powodow do smutku, naprawde!!!
Zilla - zdrowka! mi tez domowe sposoby pomogly... mleko z miodem i czosnkiem.

Ja z Synkiem nie mialam robionych badan genetycznych. Teraz bede u gino ok. 13 tygodnia,wiec podejrzewam,ze sprawdzi przeziernosc karkowa Malenstwa,chociaz zastanawiam sie czy chce wiedziec,bo jesli cos jest nie tak to cala ciaze bede sie tyrac,a tak jak Bog da to da... pomysle jeszcze!

Dzięki Taycia za słowa otuchy, ale jakoś nie mogę przestać się martwić. Dzisiaj mnie dopadło ze zdwojoną siłą :-( A jeśli mój dzidziuś się za słabo rozwija, albo przestał w ogóle? Nanulika ma taki sam suwaczek i jej dzidzia ma już ponad 2 cm. Tak bardzo się boję!!!! Nie mogę przestać płakać. Przepraszam, że Wam tak smęcę, ale nie mam z kim o tym porozmawiać. Nie chcę nikogo martwić.

Witaj siaalala.
Wesoła kobietko, Pola i Nanulika- gratuluję udanych wizyt.
 
Ale dzisiaj laba-mam wolne i będę robić ruskie pierogi na obiad:-p
Herbata słodzona.............bleeeeeeeeeee-ja od dziecka nie słodzę herbaty i kawy też nigdy nie słodziłam, więc po takiej słodkiej herbatce bym miała mdłości pewnie jeszcze sliniejsze..........ogólnie to ja słodyczy nie lubię.
Za to od dwóch dni opijam się kawą inką.....mniam mniam.
Mnie drugie podejście czeka za dwa tygodnie na egzamin na prawko:tak:oby się udało, bo egzamin 115 zł koztuje i szkoda kasy .

Nanulika co do testu PAPP-A to ja miałam robiony za friko ze względu na te ospę.Ale teraz nie będę się decydować.
jeśli przezierność karkowa wyjdzie w granicach normy i kość nosowa też będzie miała odpowiednie parametry to nie ma chyba sensu- każda z nas będzie miała to badanie w 12, 13 tyg ciąży-jeśli coś będzie odbiegało od parametrów to wtedy z rób-ale to też dopiero miedzy 12-14 tyg się robi.
 
Dzięki Taycia za słowa otuchy, ale jakoś nie mogę przestać się martwić. Dzisiaj mnie dopadło ze zdwojoną siłą :-( A jeśli mój dzidziuś się za słabo rozwija, albo przestał w ogóle? Nanulika ma taki sam suwaczek i jej dzidzia ma już ponad 2 cm. Tak bardzo się boję!!!! Nie mogę przestać płakać. Przepraszam, że Wam tak smęcę, ale nie mam z kim o tym porozmawiać. Nie chcę nikogo martwić.

Witaj siaalala.
Wesoła kobietko, Pola i Nanulika- gratuluję udanych wizyt.

Nikitka1982
trzymam mocno, mocno kciukasy by bylo lepiej. I nie martw sie prosze dodatkowo, ze nam tu smecisz - od tego jestesmy by wspierac sie nawzajem!
 
Ostatnia edycja:
Nikitka!

Nie porownuj dzieciaczkow,na tym etapie to sie mega szybko zmienia! A kazda ciaza inna..... zreszta dzieci tez przeciez rodza sie roznej wielkosci! Glowa do gory,zaufaj lekarzowi i wszystko bedzie dobrze,zobaczysz!

Ja zaraz jazde zaczynam,pozdrowionka dla wszystkich!!!


Dreddka,jak wizyta?!
 
reklama
hej,

dziecko właśnie poszło na drzemkę to mam chwilkę na nadrabianie

wesoła kobitka, pola, nanulika, nikita, Dreddka
- gratuluje udanych wizyt:-) zazdroszczę wam tego podglądania ja musze czekac do 27 kwietnia

wesola kobitka - mam nadzieje, że antybiotyk szybko zadziała

pola - dziwny ten lekarz, że podstawowych badań zinterpretować nie potrafi:eek: skoro stary dziadek to doswiadczenie powinien mieć, dobrze, że pójdziesz do innego

nanulika - wielkie gratki, ślicznie malenstwo urosło no i mama też ładnie rośnie:-D

e-stera - rzeczywiście twój Oli malutki moja Maja miała 4050 g, myślałam, że już w życiu jej nie urodzę tyle to trwało, ale się udało naturalnie:-)

Elzu - bardzo mi przykro z powodu twojej koleżanki:-(

sylha - co u Ciebie i maluchów? coś ostatnio zamilkłaś..

qwas - super, że plamienia ustały, to chyba już spokojniejsza jesteś

siaalala - witaj

elomendo - wow, synek 4600 g :szok: szacunek:-D nie wiem może już pisałaś, ale mi umknęło jaka jest różnica wiekowa pomiędzy dziećmi? musi być wesoło z taką gromadką:-)

Maria
- jak się dzisiaj czujesz? mam nadzieję, że wymioty już przeszły

agamati - mam genetyczne w tym samym dniu co ty:-) na pewno wszystko będzie dobrze, nie stresuj się tak! trzeba myśleć pozytywnie:tak:

nanulika - ja testu Pappa nie zamierzam robić, chyba ze na genetycznym wyszło by coś nie tak, to wtedy moze...

ehtele - szkoda, że się nie udalo, będe trzymać kciuki za następny raz, ja nie mam prawka i jakoś zmobilizować się nie moge do jego zrobienia:zawstydzona/y:

xantina
- wiem, że łatwo mówic ale postaraj sie tak nie zamartwiać, zobacz jak maleństwo nanuliki w ciągu 2 tyg nadrobiło i na pewno nie ma co porównywać do innych, bo każda ma inaczej, głowa do góry:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry