reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

kochane to ja też na chwilkę tylko wpadłam, potwierdzam wieje, ale głowy nie urywa, więc i my pospacerowaliśmy, tym bardziej nam się przydało bo igorek coś dziś cche i nie może tak porzadnie zasnąć w ciągu dnia. A wieczór też zapowiada się sympatycznie bo już dwa filmy przygotowane to jak mały pójdzie spać chociaż raz nie będziemy skazani na weekendową sieczkę w tv.

Gola - karmi, tego mi trzeba do szczęścia na dziś. mmm nie piłam całe wieki

Miłego wieczoru
 
reklama
nimfi dzięki za info doczytam przepraszam ale w 95 procentach jestem tu na ogólnym bo nie dam rady sie wszędzie udzielać czasem wejdę na prywatny i na fotki by Was i Wasze maluchy podziwiać , ale nie daje rady ogarnąć wszystkiego czasem brakuje mi tego że wszystkich tematów tu nie poruszamy bo wtedy by mnie nic nie ominęło :-) ale cóż nie mogę mieć wszystkiego :-)
gola dobrze że nie poszłaś ja się chorób zakaźnych boję jak ognia bo na nic nie chorowałam
syl miłego oglądania :)
sabrina to ładnie Ci śpi ja kłade co jakiś czas o pół godzinki wcześniej bo i tak budzi się tak samo tzn ok 7
po urodzeniu ostatnie karmienie 24 /01 w nocy i potem 6 rano a teraz doszłam do 21 30/40 i potem o 7 w nocy zero jedzenia - mam nadzieję że małej się nie odmieni tylko pobudka o 7 i nie bardzo kwapi się spać do choćby do 9 tylko stęka jak najęta :szok:
u mnie brachol był z córką - oczywiście złamałam diete kur.... de tydzień się trzymałam się by dziś zjeść normalny obiad i słodkie :no::no: jestem skończona zawszę będe gruba :crazy:
 
Cześć u nas wydawało mi się, że była koszmarna noc a tu się okazało, że Franek raz się budził, ale za to ja się cały czas kręciłam:szok: Zrobiłam dzisiaj pierwszy raz obiad od chrzcin, mąż szczęśliwy, ja też bo się w końcu pozbierałam do życia. Jutro koniec antybiotyku. Chcemy też jak będę się w porządku czuła w końcu zaszczepić Franka. Kurcze u nas pogoda takie miała załamania, że Franek nie był na spacerze, albo grzało słońce a za minutę nawałnica śniegu a za chwilę znowu słońce...
Andrzelika moja siostra mi mówiła, że ją brzuch po cc bolał ok 1,5 roku, ale wszystko było u niej ok.
Angie korzystajcie z wizyty mamy/babci, mam nadzieję, że Wam dobrze zrobi! Całuski dla Kinguni:-*
Gola dużo zdrówka dla dziadka, w jego wieku ciężko przechodzi się takie choroby, niech mu szybko przechodzi!
Margana dzisiaj o Tobie myślałam:-D Fajnie znowu Cię "widzieć"! Fajnie, że Natalka robi postępy!
 
Witajcie dziewczyny!
Mały pokąpany, najedzony i spi, dziś ciut wcześniej, bo jakiś marudny dziś jest. W trakcie usypiania bawiąc się telefonem wpadłam na pomysł, żeby poszukać mu jakiś fajnych kołysanek na You Tube (oczywiście nie pokazywałam mu ekranu) i znalazłam:

Lullaby Baby Bedtime music - fisher price - YouTube
Bedtime Baby -Toddler Lullaby - Fisher Price song cd 5 of 6 - Twinkle Bells - YouTube
Bedtime Baby -Toddler Lullaby - Fisher Price song cd 1of 6 - YouTube
Bedtime Baby -Toddler Lullaby - Fisher Price song cd 6 of 6 - Rock a Bye Baby - YouTube

bardzo przyjemne:
http://www.youtube.com/watch?v=OGlHUqYkWgo&feature=related

i coś z klasyki z dżwiękami natury :-)

Baby Sleep Music Bedtime Lullaby Chopin Kloe Baby - YouTube
Gola dużo zdrówka dla dziadziusia, myślałam ostatnio o nim, jak natknęłam się na jego zdjęcie w naszej galerii.
Ankusch odpoczywaj w miarę możliwości i szybko zregenerujesz siły!
Margana witaj po przerwie, fajnie że miałaś taką "odskocznię".
Kati ja też próbuję Małemu wydłużać przerwy międzi karmieniami, choć czasem się wścieka, jak wpycham mu smoka, zamiast nakarmić, biorę go wtedy do nas i próbuję przytulić, ale wiadomo, jak kończy się takie tulenie, kiedy on czuje zapach mleczka :-)
Ssabrina fajny spacerek zaliczyliście, my dziś tylko krótko i to w foteliku, pobujaliśmy się na hustawce w ogrodzie u moich rodziców.
Syl zazdroszczę oglądania z małżem filmów, ja zwykle wymiękam ok.22 i idę się położyć spać, także nie mam szans na obejrzenie filmu w całości.
Cocca dobrze, że ta paskudna infekcja juz przechodzi, ale proszę Kochana, idź na to usg i oszczędzaj się bardziej.

Edit: Moje dziecko się przebudziło z wielkim płaczem, już 3 raz dziś tak płacze, myślałąm, że przestraszył się mojego brata, ale teraz też w domku wyje. Mam nadzieję, że nic mu nie dolega, temperatury raczej nie ma, bo rozgrzany nie jest..

Miłego i spokojnego wieczorku laski!
 
Ostatnia edycja:
U nas wiosna juz powolutku przywitala,czasem jeszcze sa gorsze dni wiater poradzi tak wiac ze glowe moze urwac np w sobote tak u nas bylo no i wtedy siedzielismy w domku no ale dzisiaj juz sie nam udalo i slicznie bylo :-)
Angun moj tez tak czasem ma,ze budzi sie z placzem wielkim i nie wiadomo czemu:tak:
Fajne sa te kolysanki :tak:
Cocca dobrze ze sie juz lepiej czujesz :tak:;-) mi normalnie usuwa.
Moj jeszcze spi,czekam az sie obudzi i idziemy sie kapac,butla i do spania pojdzie pewnie kolo 21 :tak:
 
Ja też czekam na przebudzenie, dzisiaj Franciszek pierwszy raz w ciągu dnia przespał 3 godziny, teraz też śpi godzinę, jestem w szoku. on to zawsze szybki był, pół godzinki i oczy jak 5 zł. Ale ma dzisiaj 37,4st więc może to przez to...
 
No i jestem, obiadek nawet udany, mały był spokojny i szczęśliwy, dziadek go wyściskał i wynosił, babcia mniej:-) ale ona ogólnie nie przepada za dziećmi:-) pewnie dlatego że miała ich aż pięcioro:-D
Zakupy udane ale dla chłopaków:-( mąż kupił sobie specjalną klawiaturę do grania, Mariusz kolejny zestaw Lego a Wojtuś załapał się na wypasioną grzechotkę, mi się nic nie podobało więc realizowałam się w zakupach spożywczo chemicznych, kupiłam też małemu zapas mleka i herbatki.
W Realu jest 3pak Pampersów tych zielonych za 99,95 więc się opłaca ale nie kupiliśmy bo mąż w pracy ma taki sklepik z produktami marek P&G i ma tam Pampersy Jumbo za 33,60 więc tam kupujemy.
Mały wykąpany i śpi choć pewnie jeszcze się przebudzi na godzinkę zabawy, bo zazwyczaj tak porządnie to zasypia ok 22.

Cocca
u mnie tak samo kursor szaleje i wraca na pogrubiony tekst:wściekła/y:
 
reklama
Do góry