reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

julieete ja też ostatnio mam smaki na jabłka, w weekend była szarlotka i w ten chyba też zrobię, tylko ja taką: Szarlotka spod samiuśkich Tater

martttika jeśli chodzi o USG to miarodajną datę porodu podaje tylko to pierwsze(między 12 a 14 tyg.) później nie wylicza się daty porodu z USG bo różnie dzieci się rozwijają na różnych etapach.
 
reklama
julieet Ja to tez jakos w ciazy duzo zachcianek jablkowych mam :-D ale wole takie swierze podjadac a i soki jablkowe to pochlaniam litrami ;-)
Szarlotki moze nie upichce ale babeczke tak :-D uwielbiam babki,sa szybkie w zrobieniu i w dodatku smaczne :-D i proste ;-)
potworek no to trzymam kciuki zeby cos te tabletki pomogly i byl jakis efekt ;-)
 
marttika, ja nie przepadam za gotowaniem ani za pieczeniem, ale mój mąż mnie motywuje no i sama lubię też zjeść coś dobrego, zazwyczaj wymyślam rzeczy mało skomplikowane, tak samo z pieczeniem, no i jak się zacznie, to diabeł wcale nie jest taki straszny, raz nawet tort robiłam z dwoma masami, co wydawało mi się niewyobrażalnie trudne, a wyszedł nawet zjadliwy ;-) a jak tam u Ciebie? jak nastroje? mam nadzieję, że lepiej!
 
hej kochane:-) Wpadam szybko po spacerku:tak: Powiedzcie mi do której z Was mogłabym przesłać mms od Margany ze zdjęciem Natalki. Ja mam stary telefon z odzysku i nie umiem wrzucić zdjęć na kompa:-(
 
julieet ja akurat gotować lubię, własnie gorzej z pieczeniem ciast, ale w tej dziedzinie to moja mama nadrabia za całą rodzinę. A u mnie nastrój na mozliwie dobrym poziomie. Dzięki za troske :-)

Anna wiem, że pierwsze usg jest najbardziej wiarygodne, ale nie w każdym wypadku da sie obliczyć termin porodu na podstawie OM, więc jak najbardziej lekarze biora pod uwagę wyniki z usg. Mój lekarz jak sie tym sugeruje bardziej niż ostatnia miesiączką i ma na to uzasadnienia. I z kazdego usg nie miałam rozbieżności większej jak tydzień.
 
Ostatnia edycja:
Widzę, że dzisiaj kolejne mamusie się rozpakowują. No ale listopad przyszedł, więc najwyższy czas.

Dzisiaj byłam na spacerku na deptaku przy plaży, 2 godzinki łaziłam z koleżanką, ona zachwycona małym, ale muszę przyznać, że taka kruszyna to każdego rozczula i nawet facetom cukier uszami wychodzi :-D

Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę piekarników!! W mojej małej kuchni to chyba na suficie bym musiała zawiesić, nie ma szans niestety. Pewnie gdyby od początku mój A. chciał piekarnik to by był, ale przy kupowaniu mieszkania powiedział, że nie chce i ja wprowadzając się 2 lata później nie miałam już za dużo do powiedzenia.
W zamian zjadłam mus jabłkowy z bitą śmietaną, potrzebna mi była dawka jabłek :)
 
Juliett mnie to byś mogła spokojnie zaadoptować - ja tak kocham słodkie! A w ciąży to już w ogóle mógłby być jedyny dla mnie pokarm;)
Zrobiłam przed chwilą sałatkę taką na bardzo szybko - jadłam ją u "małego Oskarka" w sobotę: brokuły, ser feta, kukurydza, zielony ogórek i do tego jogurt naturalny i czosnek - wsio - tania, dobra i szybka! Tylko ciocia Gosia se zapomniała o brokułach i zajebiście rozgotowałam:/
Mam dziś do doopy dzień, płaczę se tak bez powodu, źle mi - nawet przytulenie nie pomaga:(
 
reklama
cocce i lillydelux to trzymamy kciuki za maluszki, powodzenia ;-)
agg witamy na forum
:tak:

u mnie tak samo z jabłkami uwielbiam potrafię 2,3 dziennie zjeść dziś też kupiłam 1kg, ale kusicie, ja uwielbiam szarlotkę ślinka cieknie na
SZARLOTKĘ SPOD SAMIUŚKICH TATER:rofl2::happy2:
 
Do góry