reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anineczka super ze kartar odchodzi:-)
Mirka witajcie kochani po powrocie:-) gratulacje dla Nikiego:-)
Liluś poszło na gg;-)
Dziunia i jak tam pływanie w baseniku było;-)?:-)
Asix aktualne 2 dzidzi ale jak Kapik będzie grzeczniejszy :-) hehe wielkie gratki nowej pracy kochana...
a co nie dziwni Ci faceci ciągle by tylko zabraniali kupować:-) hehehehhee;-)
Elbra u mnie też w nocy Kapik fikał:-) ale nie aż tak strasznie jak poprzedniej:-) można powiedzieć że do wytrzymania:-) kurde ja mam na mieszkaniu teraz 28 stopni!! masakra! i gratki parteru!!:-) to trza to opić:D;D:D:D ja to każdą okazje znajdę:-) hehe
Asix niezły ten siostrzeniec:-) po co ma sam chodzić jak Ty pomożesz:D
Karninka będzie super ze sklepem rozreklamujesz! i bedzie rewelka zobaczysz! sklep na rozrecenie to minimum pół roku ma!
i wstaw foty nowej FRYZ:-)
Pusia jak humorek?;-) mam nadzieje że lepszy?i ze teściowa już nie wkur...
Beatko pakuje się i jade:-) NIE MAM W NIM KLIMY!! chyba bym zwariowała!!!! a no i śłiczny kojec;-) buziak dla Oleńki:-)
Aluśka gratki dla Amandzi za super nocke!!!strasznie bidny jest Kapik z zabkami...no ale...cóż ... wrzuce fryza ale to i tak nic nowego pewnie:D:D
Liluś super że już chata wolna

no a u nas..
byliśmy dziś znów na basenie no i znów rewelacja!!!w nowym sączu to niecodzienność żeby taki maluch był na basenie hehehe wiec kapik w centrum uwagi był:-)..wczesniej Kapik pospał 2 godziny ale na polku!! wrr.. a ja sie nudziłam;-) czytałam gazety i takie tam ale nic nie mogłam w dom zrobić ehhh, po baseniku obiadek i potem plac zabaw i hustanie z kapikiem a teraz standardowo od 19.30 śpi:-)
a ja gotuję sobie 2 kolby kukurydzy:-) mniam mniam:-)
jutro wyjeżdzam na weekend do krynicy
musze iść w sobotę do sklepu za koleżanke bo nie ma kto pracować! na szczęscie tylko 4 godzinki... a ja kurde nic nie wiem jak tam się co wprowadza...ehh:-) moze jakoś sie uda:-)
my jedziemy z małym do południa a po pracy dojedzie mężuś:-)
oby była pogoda bo mamy plany na Jaworzyne Krynicką wyjśc:-) zobaczymy
ale Neta i w pracy i w domu u rodzinki (której nie ma bo są nad morzem;-)) mam więc bedę was nawiedzać:-) hehe
 
reklama
Witajcie!

Pusiu
bez paniki, powinni to usunąć za dwie godzinki, oby dali radę. Ja też się rozpływam, jestem po całym dniu maratonu w tym upale...

Asix ogromne gratulacje! Takie rzeczy dają powera co? :-)

Lilka doczytałam o twoich kłopotliwych gościach, o rany, dobrze że juz po wizycie! :-)

Wiecie co, sprzątam chatę i nie widzę końca... padam na pysk, ale jak czegoś nie zrobię to na drugi dzień po prostu tonę w bałaganie... :baffled: czy u was też tak jest?
wymiekam!

aha, chwalę Igora - zaczął od kilku dni przesypiać całą noc, zasypia około 19:30 i śpi do 6:30 :tak::tak::tak: ale jestem szczęśliwa! Jednak jak się prześpi całą noc to chce się żyć! ;-)
 
Witajcie!

Pusiu
bez paniki, powinni to usunąć za dwie godzinki, oby dali radę. Ja też się rozpływam, jestem po całym dniu maratonu w tym upale...


aha, chwalę Igora - zaczął od kilku dni przesypiać całą noc, zasypia około 19:30 i śpi do 6:30 :tak::tak::tak: ale jestem szczęśliwa! Jednak jak się prześpi całą noc to chce się żyć! ;-)

Dzięki za pocieszenie czuje sie jak na pustyni ;-):baffled:.
Gratulacje dla Igorka oby tak ładnie już spał zawsze :tak:

Sabinko humorek troszkę lepszy . (jak to mówią co cię nie zabije to Cie wzmocni ... oby:baffled:
zyczę udanej wycieczki oby pogoda dopisała
 
Pusia,Misia dziewczyny wspolczuje braku wody
oby szybko wam ja przywrocili

Pusia rodziny sie nie wybiera...a szkoda nie;-)
bedzie dobrze,szkoda nerwow ...wazne ze meza masz po swojej stronie
fajna babka jestes i musisz miec polglowkow za tesciow skoro tego nie doceniaja
buzka

Sabinko dzieki:-)

Beatko odpoczywam,choc podlogi mam tak zasyfiale ze sie czaje na nie ale odpuszczam
jutro Karol mowil ze je umyje
ciekawa jestem kiedy,przed usg chyba nie da rady,a po usg to szczerze watpie:-D
 
Zapomniałam powiedzieć...jak wiadomo losowanie lotka było i kuźde jeden z 4 z tych co trafili szóstkę to z wsi obok mnie:dry:
a już miałam nadzieję że to może mój tatko tankował na stacji i puścił tam lotka....ale jednak nie on:evil::evil::evil:
Pech;-):-p
Co ja bym z taką kasa zrobiła....heheheh........<marzycielka>
 
Pusia,Misia dziewczyny wspolczuje braku wody
oby szybko wam ja przywrocili

Pusia rodziny sie nie wybiera...a szkoda nie;-)
bedzie dobrze,szkoda nerwow ...wazne ze meza masz po swojej stronie
fajna babka jestes i musisz miec polglowkow za tesciow skoro tego nie doceniaja
buzka

Dziękuję za miłe słowa aż mi się cieplej na serduchu zrobiło :-). przez te 8 lat nauczyłam się ich olewać ale czasem przychodzi dzień że ma się dosyć ...

ja chcę wody
water-drop-a.jpg


Misia to na ochłodę :-D;-)
 
Pusiu nie wiem jak u Ciebie ale mnie się udał prysznic :tak: chyba to naprawili! :-)

Lilka dobrze, dobrze, niech Karol myje podłogi :-D Ty masz odpoczywać! :tak:
 
Witajcie dziewczyny wieczorowa pora:tak:

Pusia,Misia w koncu z tego co slyszalam woda powinna juz byc????ale przerabane bez wody.

Pusiu dziewczyno nie denerwuj sie szkoda Twoich nerwow dobrze ze maz jest po Twojej stronie:tak:mowie Ci ignoruj ich ja tak robie ze swoim tesciem i jego glupimi tekstami:tak:

Asix bardzo sie ciesze i gratuluje nowej pracy:tak:oby poszlo Ci w niej wszystko ok:tak:

Sabinko wiem wiem z tymi zdjeciami to ja juz kiedy obiecalam ze powklejam i wczesniejsza fryzurke i sukienke z wesela itd.....kurcze musze w koncu usiac na dupsku i powklejac bo az wstyd mi jest

Zmykam dziewczyny spac padnieta jestem troche ogarnelam chate zmylam naczynia odkurzylam i zrobilam pranie ale nic nie poprasowalam a mam tego sporo.

Dobranoc Wam
 
Doczytalam tak na szybko co u Was...

i padam... ide spac:zawstydzona/y:;-);-)

Asix, Kochana gratuluje pracy:tak::tak::tak::tak::tak:

MIsia, kiedy na urlop jedziecie???

Lilka, super ze juz chata wolna - teraz czekam na wiadomosci z USG - a te podlogi to... odpusc kobieto!!!!

Dziunia, dobrze ze Oliwce nic sie nie stalo... a refleks to masza:tak::tak:

Sabinko, widzilam Wasze fotki na basenie.... suuuper!!!!!
Buziak dla Kapika

Karina, fajnie, ze sklep sie rozkreca, a jak klienci chwala to bedzie suuuper, zobaczysz:tak::tak:

Elbra, gratuluje zamkniecia parteru, parapetowa jakas??

Aluska, smialam sie z tych woreczkow:-D oby jutro Amandzia nasiusiala w woreczek;-):-)

Mirka, witaj na BB po poworocie:-):-)


dobra kochane ja uciekam spaaaaac...

pa,pa;-);-)
 
reklama
witam , co to już śpicie ;-):-D
lilka - teraz troszku się nie orientuje , ale jutro popytam i dam ci cynka:-)
asix GRATULACJE!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D

karinko zdróweczka i wielu klientów :tak::-D

elbra to super ,musicie teraz ponadrabiać z mężulkiem ;-):rolleyes:

pusia
mam nadzieję że macie już wode:biggrin2:

sabinko
pływanie superowo, tak sie pluskała że ja byłam cała mokra :-D:dry:wy też mieliście fajny dzionek , całuski dla Kapika- pływaczka :-D udanego weekendu;-):-):cool2:


aluśka , misia gratuluje przespanych nocek :happy2::-)
 
Do góry