reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witam po kilkudniowej nieobecnosci:-).Nie czulam sie za dobrze :-(,cos mnie brzuch na dole pobolewal tak jakby ktos mi szpilki wbijal,bralam nospe,lezalm,tylko obidek robilam:sorry2:.Jutro mam wizyte w poradni ginekologicznej wiec popytam co to moglo byc.Maly zmienil pore czuwania z nocnej na dzienna:tak:,nic nie moge zrobic bo sie wierci i przeciaga, przy kazdym moim pochyleniu,az mi tchu brakuje:-p.Jutro corka idzie do szkoly ma juz skompletowany mundurek i nie moze doczekac sie spotkania z kolezankami z klasy,nie widziala ich cale lato:tak:.Ja w koncu troszke odpoczne bo caly dzien z nia potrafi wyczerpac bo jest bardzo zywa i halasliwa:eek:.
 

Bez sensu hehehe :-D
Jeden wyliczył mi na 7 listopada
A drugi na 24 października
I bądz tu mądra i pisz listy hehehe-takie powiedzonko......
Jak bedzie miał sie wykluć mały to sie wykluje hihih przybliżoną date porodów znamy wiec spokojna głowa wszytskie napewno bedziemy przygotowane na nadejscie nadzych dzieci
Sylwia:-)
Witaj,juz myślałam ze zapomniałas o nas...:-(
Mam nadzieje ze jutro u lekarza usłyszysz dobre wieści,co do bolącego brzuszka to ja tez dzis w nocy sie obudziłam z bolącym jak cholera brzuchem,wziełam nospe i poszłam zaparzyłam sobie melise,wypiłam poleżałam chyba z godzinkę z nogami u góry i usnełam.
Co do córci to fajnie bo i ona sie cieszy i ty odetchniesz :-D

A tak a propos gdzie sa wszytskie mamy:confused::confused:
Misia ma grila wiec usprawiedliwiona a reszta????:confused::confused:
 
Nie zapomnialam,tylko tak jakos wyszlo:zawstydzona/y:,troszke mam problemow z malzonkiem,a nie chce tu przynudzac,troszke sie popsztykalismy i nie bardzo mam ochote na rozejm,jest mi zle,czuje sie niezrozumiana,ja mowie "A" no mowi "B",zadne nie ustapi,bo kazde ma troche racji i chyba z tego ten bol w dole brzucha.Ale co tam jutro jest poniedzialek cora zadowolona i tylko to sie liczy:tak:.Tylko czemu ciagle chce mi sie plakac:-(?????
Czyzby chormony:baffled:?????????


Women to w koncu jak to jest z tymi waszymi terminami;-)???????Jestes listopadowka ,czy pazdziernikowka:-p????????Pewnie dowiemy sie jak urodzisz jak nie w pazdzierniku to listopad co?????:-)
 
nie no Sylwia mi lekarz wyliczył na 5 listopada i tego bede sie trzymać a nie tak jakis kalkulatorów internetowych bo kazdy inaczej liczy.Takze jak najbardziej listopadówka hehe
 
Witam cielusio:tak::tak:

Jolie, wozeczek super... ogladalismy taki, tyle, ze cena nas przerosla:happy2: fajnie, ze masz tesciow z gestem... My od moich rodzicow mamy obiecane 1000zl...:tak: a od tesciow to pewnie nie:happy2:

Kajunia, ciesze sie, ze juz jestes, mam nadzieje, ze wszystko w porzadku...

Women, ten wozeczek High Trek tez super, ale mysle, ze cena bedzie wyzsza niz Quinny...

Ja wpadlam tylko na moment, dzis bylismy troszke u moich rodzicow, na zakupach - kupilismy kilka ciuszkow - ale frajda:-D:-D:-D ...i zaraz sie klade bo maluszek kopie...

A poza tym nie wiem co mam robic z wynikami moczu...:-( Mialam cos nie tak ostatnio (leukocyty byly w moczu) a przy tym stan zapalny... no i po usg nerek wyszedl kamyczek:-( ...gienkolog kazala brac mi urosept przez 10 dni i powtorzyc mocz... dzis pojechalismy kupic kolejne opakowanie uroseptu i pan aptekarz sie zainteresowal i bardzo odradzal urosept... niby ziolowe tabletki, ale nikt nigdy ich nie badal pod katem wplywu na plod... i powiedzial, ze on by ich nie bral... ze lepszy furagin... ach... no i poki co odstawilam... bralam przez 5 dni... jutro chyba powtorze mocz... i zobaczymy...


Ale sie rozpisalam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Anulka ja brałam urosept i nic mi sie nie stało furagin ten brałam i sądze ze ten jest napewno szkodliwy zreszta jest napisane na ulotce ze nie zaleca sie w trzecim trymestrze ciązy a mnie lekarz kazał brac i brałam teraz bede miala kolejny mocz wiec sie okarze czy pomogło,ale zaznaczam ze to jest antybiotyk a wiemy ze one nie są zdrowe.Lepiej jak bys zaleczyła bakterie w moczy bo jak dzidzia bedzie sie rodzila przechodząc przez kanał rodny moze sie zarazić i złapac bakterie a to jest kolejne 10 dni w szpitalu z dzidzia jak nie wiecej i ile męczarni wiec sie zastanów.
 
witam wieczorowo

rodzina pojechała,maz poszedł spac,dziecie dopiero tez....mam wreszcie chwile spokoju!!

Misia, Lilka współczuję humorków pierworodnych pociech.

jolie ojj czasami to własne dziecko ma sie ochote porzadnie ''szturchnąć'' :angry:

Misia widze ze Wiku daje popalic powolutku...no sławny bunt dwulatka hehehee :sorry2: ktory mija podobno jak dziecie z gniazda wyleci hehee :sorry2::-p

no to w takim razie Jagoda ma zle ustaloną date porodu?

wg mnie tak!!
termin porodu łatwo sie oblicza
od dnia ostatniej @ dodaje sie 7 dni + 9 miesiecy
jesli ostatnia @ była 18.01. to termin wychodzi 25 pazdziernika :tak:

u mnie jest zaraz grill, nie mam w ogóle na niego ochoty, Wiktor od rana wyje, wierzga, Kubę ugryzł do krwi i mam ochotę podać własnemu dziecku "chińską narkozę" :zawstydzona/y:, właśnie go usypiamy... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bez smoczka, bo go właśnie przegryzł :baffled: więc już mu nie kupujemy smoczków :wściekła/y: sam tego chciał...
Ja chyba zacznę łykać nerwosol albo coś innego na uspokojenie bo albo mnie szlag trafi albo go zamorduję... :crazy:

Misia a co to ta chinska narkoza?? :rofl2::rofl2::rofl2::-)
 
reklama
Jagoda przecież t waga Blaneczki kurcze nie jest jakas wcale zła...o rajku ale Ci lekarze mieszają:-)
Misia nie denerwuj się uśmiech i głowa do góry:-)
Joli suoer wózeczek:-) no i obiadek tez był pyszniutki:-)
Lilka kurcze ale te fiordy piękne:-) ja bym tam ciagle przebywała:-) a Ty leniu...;-)
Sylwia no i jak tam córa juz w szkole:-) to zaczynasz mieć chatę wolna od dzis chociaż na kilka godzin:-) hehe
Women a ten drugi kalkulator obliczył Ci datę porodu na 24 października bo tam trzeba wpisać datę owulacji a nie @ ;-)
Anulka dobre i 1000 od teściów kurde ale macie fajnie że wam daja :-) i oby wyniki się porpawiły...ja ide jutro bo dzis mi sie nie chciało...tęz mam nadzieje że jako takie wyjdą no cóż zobaczymy...


a ja po weselu:-) wczoraj odsypiałam:-) wyszliśmy z imprezki 3.15:-) ale sie wytańczyłam;-) kurcze mamcie że ja miałąm siłę:-) rock & roll, macarena, i wszystkie wszystkie róznego rodzaju hehehe jedynie z polkami dałam spokój:-) a zresztą meżuś nie umie poleczki:-) poza tym wszyscy na mnie patrzyli i tylko pytali jak pani ma siłe :-) heheh a ja postanowiłam że dopuki coś mnie nie zakłóje no i oczywiście nie będę mieć twradego brzuchola to sie bawie:-)no ale juniorkowi chyba się podobało:-) bo tylko jak siadałam to wariował:-) no i oczwywiście czkaweczkę miał 2 razy:-) jak mamusia takich dziwnosci się najadła:-) :-) była jeszcze jedna ciężarówa na weselu termin ma na koniec grudnia ale strasznie słabiutka z tego co widziałam:-) same wolne tańczyła:-) hehe no to w sumie tyle z relacji:-) a no i poza tym pierwszy raz w życiu byłam na ślubie gdzie pani młoda skłądając przysięge płakała:-) kurde w pewnym momencie czułam sie jak na pogrzebie........ no a państwo młdzi wczoraj o 20 już przyszli do nas:-) bo sobie z moim mężusiem zrobili piwne poprawiny:-) teraz to już naapewno tyle;-)

buźka:-) miłego dnia:-)
 
Do góry