reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Misiu nie denerwuj się tak:-D

Co do wagi Blanki to też wydawało mi sie ze 1770g w 32 tyg to niezły wynik, ale nie wiem dlaczego lekarz który zajmuje sie przede wszystkim usg stwierdził ze za mało waży, faktycznie mnie nastraszył. Wiesz jak to jest, każda mamusia jest przewrażliwiona na punkcie swojego dziecka:happy2::tak:Do porodu jeszcze troche zostało, mała na pewno podgoni...
Ostatnio @ miałam 18.01 i ten 25 październik zgadzałby sie. 4 listopad miałam określony na podstawie pierwszego usg w 5tyg ciąży, a ten lekarz stwierdził, że nie mozna okreslic w 5 tyg daty narodzin. powiedział ze okresla sie ją po usg w 12 tyg. wiec juz sama nie wiem...
 
reklama
Misia, Lilka współczuję humorków pierworodnych pociech.

Ja właśnie odpoczywam, bo dziś na obiad zaprosiliśmy rodziców Damiana i od wczoraj gotowałam. Za to kochany mąż sam powiedział, że On już się zmywaniem zajmie. A obiad wszystkim bardzo smakował. Żałowałam, że ja nie mogłam zjeść tego co reszta. A zrobiłam zupkę grzybową, a na drugie ziemniaczki, sałata z pomidorami i kukurydzą w sosie "vinegret" i ... roladki z polędwiczek wieprzowych z oliwkami i serem pleśniowym w sosie śmietanowo - serowym z oliwkami. Teściowie byli pod wrażeniem :tak::-D Jak mama zaczęła się zbierać, to tato spytał: "to nie zostajemy na kolacji?".;-) Tato taki ma humor, więc wszyscy wiedzieli, że żartuje.
W sumie to Oni nie wiedzą, ale ten obiad był tak w ramach podzięki za ten wózek.
 
Witam!

ja wczoraj własnie mialam dzin prania uprałam wszystkie ciuszki dla malucha zostaly jeszcze rozki i kocyk bo juz sie nie zmiescił do pralki a trzeciego prania nie chciało mi sie nastawiac:-)

A dzis bylismy na zakupach i mały dostal pampersy a duzy nowa posciel do swojego nowego łozeczko no coz skoro starsza oddaje:-)
 
Misiu nie denerwuj się tak:-D

Co do wagi Blanki to też wydawało mi sie ze 1770g w 32 tyg to niezły wynik, ale nie wiem dlaczego lekarz który zajmuje sie przede wszystkim usg stwierdził ze za mało waży, faktycznie mnie nastraszył. Wiesz jak to jest, każda mamusia jest przewrażliwiona na punkcie swojego dziecka:happy2::tak:Do porodu jeszcze troche zostało, mała na pewno podgoni...
Ostatnio @ miałam 18.01 i ten 25 październik zgadzałby sie. 4 listopad miałam określony na podstawie pierwszego usg w 5tyg ciąży, a ten lekarz stwierdził, że nie mozna okreslic w 5 tyg daty narodzin. powiedział ze okresla sie ją po usg w 12 tyg. wiec juz sama nie wiem...
ja chyba chcialabym zeba moj urodzil sie wczesniej tzn zeby wszystko ok :zawstydzona/y:
tylko blad w terminie
ale z moich obliczen to wypdami to kolo 17.11 tak jak lekarzowi
no coz ale nigdy nic nie wiadomo :rofl2:
 
Jolie
Z tego co mi wiadoomo to nie wolno jeść kobietą w ciąży sera pleśniowego,podobnie jak surowego mięska takze uważaj na ilości...:-)Ale musze przyznać ze danie wyśminite aż mi slinka cieknie:-p
Misia
Oj to masz przeboje w domku widze z synkiem,szkoda ze tak sie nerwujesz bo to napewno dzidzia odczuwa.Moze meliske?:tak:
Jagoda
To mój lekarz jest chyba głupi bo ja ostatnią @ miałam 31 stycznia i termin porodu wyliczył mi na 5 listopada dzień pozniej od Ciebie a ty @ miałas 18,wiec gdzie tu logika-och ten mój lekarz jest jakis do dupy powoli stwierdzam jutro ide na wizyte wiec zobaczymy czy dostane skierowanie na usg czy tez nie :angry:ostatnie robił mi połówkowe.

Ja wóciłam z obiadku,pycha był.Pojechalam tez na zakupy do galerii z mysla o moim synku ale ceny sa przerażające poprostu szok za zwykłe body bawełniane zyczą sobie 29-49zł na sali szok:szok::no::angry:Chyba pozostane przy lumpikach tak zdecydowanie prościej robi sie zakupy
 
dzień bobry

Ostatnio @ miałam 18.01 i ten 25 październik zgadzałby sie. 4 listopad miałam określony na podstawie pierwszego usg w 5tyg ciąży, a ten lekarz stwierdził, że nie mozna okreslic w 5 tyg daty narodzin. powiedział ze okresla sie ją po usg w 12 tyg. wiec juz sama nie wiem...

Jagoda Ty chyba faktycznie masz termin na paździerika :sorry2:
ja ostatnią @ miałam 29.01. a termin wg USG mam właśnie na 4 listopada :tak:

Jagoda
To mój lekarz jest chyba głupi bo ja ostatnią @ miałam 31 stycznia i termin porodu wyliczył mi na 5 listopada dzień pozniej od Ciebie a ty @ miałas 18,wiec gdzie tu logika-och ten mój lekarz jest jakis do dupy powoli stwierdzam jutro ide na wizyte wiec zobaczymy czy dostane skierowanie na usg czy tez nie :angry:ostatnie robił mi połówkowe.

Women powinno się zgadzać :-p
 
reklama
Do góry