reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witam!
Widze ze nie tylko ja mialam kiepska noc:baffled:Wczoraj wstalam jak skowronek,wyspana i usmiechnieta.Wybralam sie z koelzanka na wedrowke po sklepach a dzisiaj...koszmar!Wieczorem polozylam sie do lozka zeczona jak diabli,wczesniej polezalam w wannie i myslalam ze padne jak kawka a tu klops!Wirecilam sie i wiercilam,wszystko mnie bolalo,dziewczynki wiercily sie jak wsciekle i po godzinie wyrzucil mnie z lozka...wilczy glod!Pierwszy raz mi sie zdarzylo!
Godzina 01.00 w nocy a ja siedze,czytam ksiazke i mloce makowiec:szok::szok::szok:
Rano na szczescie bylo lepiej ale tez nie za ciekawie,nogi mnie bola,stopy pieka...sit!;-)
Mialam zamiar polezec ale...zachcialo mi sie karpatki:rofl2::-DCiasto juz sie piecze,zaraz machne kremik i bedzie pycha!
Mam nadzieje ze do wieczora wszystkim polepszy sie samopoczucie czego serdecznie zycze!!!
 
Motylinek błagam cie daj przepis karpatki na nasz dział kulinarny!!!
plisssssssss :-):-):-)

uwielbiam karpatke ale ponoc ciezko sie robi ciasto słyszałam...
wez tak opisz krok po kroku....dla poczatkujacych :elvis:
plisssssssssssssssssssssssssssssssssss
 
Lilka
Na samo ciasto moge podac,wcale nie jest ciezko zrobic!Z kremem niestety ide na latwizne:sorry2::zawstydzona/y: i kupuje w PL w proszku(DELECTA),wystacrzy dodac mleko,wymiksowac i juz.
Women
Co sie stalo???
Ladina
Wyczytalam ze zdecydowalas sie na wozek?Jaki?
Kajunia
Glowa do gory!Nie wszystkie dni sa takie.Jutro bedzie lepiej,zobaczysz.Ja juz tez mialam brzuszek nizej a potem jedna sie obrocila i znow jest normalnie.
 
Kuzwa co za dzien, widze , ze wszystkie nie w sosie dzisiaj;-)
U mnie dzisiaj ten jeden z dni kiedy mam ochote jechac do szpitala i balagac, zeby mi wyciagneli juz te dzieci;-);-)
Ale tak serio to mam nadzieje, ze jeszcze z poltora miesiaca posiedza w brzuchu...

Motylinek
Kupujemy TFK Twin Twist, juz nie mam sily niczego innego szukac, najwyzej go opchne jak bedzie do doopy.

Kajuniu
jak Cie cos niepokoi to nie wahaj sie jechac do szpitala.
 
hiehiehiehiehie... ogladam wlasnie nasza liste mamusiek. Rozbawilo mnie to jajko niespodzianka na koncu :-) Misia masz pomysly :-p
 
reklama
Do góry