reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Women, nie wiem czy mozesz zle czuc sie od uroseptu no i z tego co wiem to jest całkowicie bezpieczny w ciazy (tez bralam - lekarz kazal). Jednak jesli masz watpliwosci i myslisz ze z ich powodu wlasnie te mdłosci to moze odstaw i spróbuj bardzo bardzo duzo pic soku zurawinowego i wody z cytryna. Chodzi o duzo wit. C, o zakwaszenie moczu i przez bardzo duza ilosc picia wypłukanie bakterii...
 
reklama
Jednym z plusów ciązy u mnie jest to że nie mam przeziębionego pęcherza i takich leków jak Furagin czy ziołowy Urosept nie biore.
Co do mdłości po tabletkach to picie wody jest chyba najlepszym sposobem.
 
Women, nie wiem czy mozesz zle czuc sie od uroseptu no i z tego co wiem to jest całkowicie bezpieczny w ciazy (tez bralam - lekarz kazal). Jednak jesli masz watpliwosci i myslisz ze z ich powodu wlasnie te mdłosci to moze odstaw i spróbuj bardzo bardzo duzo pic soku zurawinowego i wody z cytryna. Chodzi o duzo wit. C, o zakwaszenie moczu i przez bardzo duza ilosc picia wypłukanie bakterii...

Ines nie wiem czy moge sobie tak sama je odstawić,kurcze zobaczymy jak tak dalej bedzie to bede zmuszona zrobic tak jak piszesz.Teraz zjadłam obiadek znowu przyjmuje tabletki i zobaczymy czy znowu mnie bedzie mdliło.

----------------------------------------------
Ps.Nie mam przeziębionego pechęrza,tylko zawiera znikowe ilosci bakterii,kazdemu moze sie zdazyć
 
Słuchajcie dziewczyny czy to jest mozliwe ze po tych ziołowych tabletkach UROSEPT mdli mnie strasznie i zbiera mi sie na wymioty.Kurde a od dziś moj ginekolog jest na urlopie w Turcji.Niedobrze mi!

Producent: Herbapol - Poznań

Postać: Tabletki - 60 sztuk.

Skład: 1 drażetka zawiera wyciągi z: Radix Petroselini, Pericarpium Phaseloi, Folium Betulae, Chamomill anthodium, Vitis id folium, Phaseoli Pericarpium plv, Acidum citricum, Kalium citricum, Natrium citricum.

Działanie: Związki czynne zawarte w preparacie wykazują właściwości moczopędne, przeciwzapalne i rozkurczające.

Wskazania: Preparat stosowany pomocniczo w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych, we wszystkich przypadkach chorób przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Preparat można stosować w leczeniu przez dłuższy okres czasu, również w leczeniu skojarzonym z innymi lekami, wykazującymi działanie moczopędne i rozkurczowe.

Przeciwwskazania: Nie stwierdzono objawów nietolerancji leku. Nie stwierdzono objawów ubocznych.

Zalecane środki ostrożności: Brak.

Działania niepożądane: U osób nadwrażliwych może krótkotrwale działać drażniąco na żołądek.

Dawkowanie i sposób użycia: Przeciętnie 3 razy dziennie po 2 drażetki lub wg indywidualnych wskazań lekarza. Nie stosuj leku po upływie terminu ważności!
 
Witam kochane mamuski!!

Women, lepszych wiadomosci to chyba nie mozna bylo uslyszec!!! Ale sie ciesze i mam nadzieje ze juz nie bedziesz miala powodu do stresu i watpliwosci!!!!

Ale fajnie miec taka Misie, ktora ma prawie zawsze odpowiedz na nasze dylematy!!!

A ja dzis przyciemnilam szybki w jednym autku i czekam na klienta! glodna jestem niemilosiernie ale nie wiem co bym zjadla i w przeciagu 10 min bylam 4 razy siusiu!!! Zaraz oszaleje a przeciez nic takiego nie pilam i jadlam zeby mnie tak gonilo!!!
Misiu, zlituj sie i daj troche tej botwinki!!! hihih
 
Producent: Herbapol - Poznań

Postać: Tabletki - 60 sztuk.

Skład: 1 drażetka zawiera wyciągi z: Radix Petroselini, Pericarpium Phaseloi, Folium Betulae, Chamomill anthodium, Vitis id folium, Phaseoli Pericarpium plv, Acidum citricum, Kalium citricum, Natrium citricum.

Działanie: Związki czynne zawarte w preparacie wykazują właściwości moczopędne, przeciwzapalne i rozkurczające.

Wskazania: Preparat stosowany pomocniczo w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych, we wszystkich przypadkach chorób przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Preparat można stosować w leczeniu przez dłuższy okres czasu, również w leczeniu skojarzonym z innymi lekami, wykazującymi działanie moczopędne i rozkurczowe.

Przeciwwskazania: Nie stwierdzono objawów nietolerancji leku. Nie stwierdzono objawów ubocznych.

Zalecane środki ostrożności: Brak.

Działania niepożądane: U osób nadwrażliwych może krótkotrwale działać drażniąco na żołądek.

Dawkowanie i sposób użycia: Przeciętnie 3 razy dziennie po 2 drażetki lub wg indywidualnych wskazań lekarza. Nie stosuj leku po upływie terminu ważności!


Misia zapomniałas o nagłówkach CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ,mam ulotkę przed nosem i czytałam ją.Napisalam ze nie zaleca sie kobietą w ciązy i w okresie karmienia piersią.
 
Wlasnie z ciekawosci przelecialam po necie wpisujac "urosept w ciazy" i nie znalazlam nic przeciwko braniu tego leku w ciazy! Skoro jest to lek ziolowy i podobno bez recepty (tego nie wiem na 100%), to mozna to brac a lekarz chyba wie co robi!!!
 
Misia zapomniałas o nagłówkach CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ,mam ulotkę przed nosem i czytałam ją.Napisalam ze nie zaleca sie kobietą w ciązy i w okresie karmienia piersią.

wiem kochana co napisałaś, ale ja ci dałam dokładnie to co jest na mojej ulotce i nic tam o ciązy nie ma. Poza tym jest to jeden z wielu leków przepisywanych w czasie ciązy i nic się kobitom nie dzieje. To jest tak samo jak z No-spą, którą się podaje przeciwskurczowo a na ulotce jest wyraźnie napisane coś podobnego jak ty masz na swojej urospetu. Więc chyba warto jednak słuchać lekarzy ;-)

Ja brałam urosept i nospe i żyję, mam zdrowe dziecko. Mówię Ci nadmiar informacji sprawia że my kobiety w ciązy czasem świrujemy :rofl2:. Luzik w ramionkach i spokojnie bierz ten urosept :-)
 
reklama
witam

rano byłam u gina i chyba nie jest dobrze :no:
długo badał mnie ginekologicznie ... pytał się czy mam skurcze, czy twardnieje mi brzuch - ja powiedziałam że TAK
kazał koniecznie pokazać się za tydzień !!!!
czyli chyba idę do szpitala :-(
już mam zrobioną listę zakupów :-(
ehhh przepłakałam cały dzień :-(

buziaki
 
Do góry