reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

cześć mamuśki:-) ale sie rozpisałyście:-)
Women super!!!:-)

Larvunia ja też ak czasami mam mam ochotę sobie poryczeć i to robie:-)
a mąż też nie za bardzo jest chętny do pomocy w domu:-( no ale cóż.....faceci....

u fryzjera siedziałam 3 godziny:-) kurde miałam dosć ale mały dawał takiego czadu że aż podskakiwałam z bólu:-) ale fajne to:-)
wreszcie normalniej wyglądam:-)

miłego dnia mmauśki:-)
 
reklama
Witam kochane mamuśki
Widzę ze moja psiapsiólka juz mnie wyprzedziła z wiadomoscią hih
A wiec wszytsko jest dobrze.Junior wazy 561g,główka idealna,łóżysko równiez.Juniorek tak przybrał ze byłam w szoku.Płyn przesięgowy utrzymuje sie jeszcze lecz nie postepuje a nawet znowu sie troszke cofnął jest go na 2,2 mm wiec nie duzo w porównianiu do tego co było.Cytologia bardzo dobra,morfologia tez wszytsko w normie,tylko w moczu pojawiły sie bakterie w niewielkiej ilosci ale dostałam juz tabletki ziołowe zeby nie zaszkodzic Juniorowi.
No i najgorsza widomosc od ostatniej wizyty która byla 5.czerwca przytyłam 3kg za głowe sie zlapalam,bo w zasadzie tyłka równo 1kg co miesiąc a teraz juz 3kg hih.
 
Women bardzo się cieszę! :tak:

Sabina zarzuć fotką jakie to cudo masz na głowie! Współczuje tych 3 godzin :tak:

Larvuniu jeśli teraz faceta nie zagonisz do roboty to później będzie jeszcze gorzej. Ma spiąć tyłek i Ci pomagać. Jestes teraz uprzywilejowana :tak: A jemu rączki nie uschną od pomocy w domu.
 
w moczu pojawiły sie bakterie w niewielkiej ilosci ale dostałam juz tabletki ziołowe zeby nie zaszkodzic Juniorowi
Z domowych sposobów nie szkodzących absolutnie dzidzi możesz pić sok żurawinowy (bardzo dobrze działą na bakterie w moczu) oraz duuuuużooo wody mineralnej niegazowanej z wciśniętym sokiem z cytryny :-) WIESCI SUPER!!!! :-)
No a wagą się wcale nie przejmuj, po ciąży jak będziesz karmiła mały ssaczek wszystko wyciągnie i szybko schudniesz :-) Teraz możesz jesć wszystko na co masz ochotę!!! :-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
Ines dziękuje za poradę,narazie przystanę tylko przy tych ziołowych bo dr. mówił ze zawartość bakterii jest znikoma,kuracje mam 14 dniową wiec zobaczymy.JA tez sie bardzo cieszę,i dużo mi daja takie wieści.Teraz juz tak po cichu powiem ze wykluczam wersje ze z dzidzia bedzie cos nie tak,wierze bardzo mocno ze urodzi sie na czas i zdrowa.A co do wagii to sobie zartuje,wiem ze trzeba jesc i wcale sie tym nie przejmuje,mam nadzieje ze po ciązy bede miala na tyle silnej woli aby sie za siebie wziąść i doprowadzic do normalnej sylwetki.Buzka dla Ciebie...
 
Słuchajcie dziewczyny czy to jest mozliwe ze po tych ziołowych tabletkach UROSEPT mdli mnie strasznie i zbiera mi sie na wymioty.Kurde a od dziś moj ginekolog jest na urlopie w Turcji.Niedobrze mi!
 
reklama
Do tego wyczytałam ze ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania ,nie zaleca sie stosowania preparatu w ciązy-i co ja mam o tym myslec,jesli lekarz mi je przepisał?????????????????
 
Do góry