reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopad 2007

reklama
A co do moich "humor" to dzieki za zainteresowanie. Jestem ogolnie na etapie odkrywania siebie i zastanawiam sie czy ja mam problem czy sobie go sama szukam... Pogubilam sie znowu, heh. Mam nadzieje ze mi szybko przejdzie, bo jak nie to depresja poporodowa gwarantowana...:zawstydzona/y:
 
to sie sabinka nameczyla...od wczoraj o polnocy w szpitalu.... masakra !!
ale udalo sie :rofl2:

Sabina gratuluje graco synusia!!!

 
reklama
dziewczyny na "zamknietym" sie zaczelo tak apropos... dla zainteresowanych.

....hmmmm.... wyszlam z wanny i tak mnie muli jak przy okresie... muli i muli... nie czuje by sie COS juz zaczynalo ale tlumi. Bardzo nieprzyjemne uczucie, przypomnialo mi sie jak to jest dostawac okres :eek: To nie mija i nie nasila sie...poprostu pobolewa jak przy okresie..... dlugo to potrwa??
 
Do góry