reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

sabina
nic mi nie mow...ja to okropny leniuch jestem, zawsze wszystko odkladam. Naszczescie u mnie juz po obiedzie, tradycyjnie- risotto:-p
Ide podlogi pomyc ...
 
reklama
Kurcze dziewczyny zaraz zaczniecie pisac o pysznosciach a ja nawet garnkow jeszcze nie mam!! Musze sie dzisiaj wprosic do ktorejs, ktora chetna?? :D
 
Anit zapraszam:-) ale u mnei dzis sam karczek:-) heheh bo nie wiem jeszcze z czym go zrobić:-)
ale oiecuje że jutro postaram się cos lepszego:-) takze zapraszam do jutra:-)
 
Ladina nie szalej z tymi podłogami!:szok:Uważaj na siebie!

Sabina ja wczoraj poszłam na łatwiznę i pozjadaliśmy resztki z sobotniego grilla:-D a dzisiaj to już troszeczkę bardziej sie napracowałam, ale tylko troszeczke:-D bo zrobiłam makaroznz sosem:szok::laugh2: Ale i tak nie ma jak lody-właśnie skonczyłam wcinac!!!Pychotka:-D
 
Sabina dzisiaj wybredna nie bede,sama nie mam szans nawet sobie ziemniaka ugotowac :p Moze dzisiaj nie wytrzymam i pojedziemy po jakies garnki i duuuuzo jedzonka :D
 
reklama
Do góry