reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień doberek:-)

Larvunia ja też miałam okropny dzień wczoraj .... zresztą

<co mnie gryzie>.......

Misia kurde masakra z tą myszka fujjjj

idę robić kawkę na odstresowanie :-)
a dzis o 16 usg z mężusiem juz się nioe moge doczekac:cool:
 
reklama
Witam jako druga;-)

wlasnie kawusie popijam;-)

Larvunia
ja Ci sie wcale nie dziwie, ze sie wkurzylas:no: u mnie to by byla awantura na calego za takie cos;-) Naszczescie moj maz jest NARAZIE potulny jak baranek i strasznie boi sie mnie zdenerwowac, wiec uwaza;-) Mam nadzieje, ze ta sielanka sie szybko nie skonczy:cool2:

Lilka
mi sie wydaje, ze nie ma sensu zebys sobie wykupowala to ubezpieczenie, skoro teraz zalatwisz sobie legalny pobyt i bedziesz miala ubezpieczennie w Norwegii. Zreszta zobaczysz oferty firm ubezpieczeniowych to Ci sie samej odechce;-)
Zwykle jest tak, ze placi sie po pierwsze jakies kosmiczne sumy a po drugie jak idziesz do lekarza to i tak placisz z wlasnej kieszeni a pozniej po powrocie do Polski musisz sie uzerac, zeby Ci ta kase zwrocili:baffled:
 
I ja witam.

Misia , nieźle z Ta myszą.

Larvunia, cóż ... faceci, ale przynajmniej trzeźwy wrócił? Jeśli tak, to pewnie rzeczywiście był u tego kumpla.

Mamy bliźniaków, ależ Wy macie duże dzieci.

A ja wczoraj miałam wizytę mamy (mojej). Siostra wymusiła na mamie odwiedziny w tygodniu, bo Jej smutno. Jak siostra jest u mnie, to gotuję w domu, i wczoraj mamę też na obiad zaprosiłam, żeby wcześniej była, i Ona kochana już później pozmywała po posiłku, tyle naczyń... Dziś wcześnie rano pojechała do pracy i już się z Nią nie widziałam.
 
Hej Kochaniutkie:-)

Ale się wczoraj rozpisałyście:szok::-D

Larvuniu tak to bywa z chłopami, ciężko nam nawzajem sie zrozumieć:tak: Olej to i nie denerwuj się- teraz najważniejszy jest Marcelek:tak: A takich relacji z cc nie ogladaj, ja tez raz widziałam i śniło mi sie to po nocach:-D

Ladina
dobrego masz męzulka jak nie chce cię denerwować:sorry2: Mój raczej nie am takich oporów:dry:

Misiu niezazdroszczę takiego spotkania trzeciego stopnia:sorry:

Idę zrobić sobie kawusię...mmm....:-)
 
Jagoda
maz mi sie trafil jak slepej kurze ziarno;-) Nogami i rekami sie zapieralam, zeby z nim nie byc:-D Baby czasami sa takie durne;-);-)
 
Witam
Larvuniu oj moj tez by dostal po glowie za takie cos.
Na szczescie po pracy przychodzi prosto do domu i nie narzeka :dry:

Witam jako druga;-)

Lilka
mi sie wydaje, ze nie ma sensu zebys sobie wykupowala to ubezpieczenie, skoro teraz zalatwisz sobie legalny pobyt i bedziesz miala ubezpieczennie w Norwegii. Zreszta zobaczysz oferty firm ubezpieczeniowych to Ci sie samej odechce;-)
Zwykle jest tak, ze placi sie po pierwsze jakies kosmiczne sumy a po drugie jak idziesz do lekarza to i tak placisz z wlasnej kieszeni a pozniej po powrocie do Polski musisz sie uzerac, zeby Ci ta kase zwrocili:baffled:
Ladina ma racje.My wykupowalismy takie ubezpieczenia na poczatku pobytu w ROI.
No i byly do bani,bo obejmowaly leczenie za 100 euro,a tutaj jedna wizyta u np.dentysty to koszt 80 euro :baffled:
A i jak Ladina pisze w wiekszosci przypadkow placi sie za usluge a kasiorke zwracaja w Pl.
Czy Norwegia jest w UE ? Bo niewiem :sorry2::zawstydzona/y:
jezeli jest to mozesz sobie wyrobic Karte E111 tylko musisz byc zarejestrowana jako bezrobotna w Pl.
Albo po prostu zalatw sobie to na policji,to co mowilas.
 
Jagoda
Moj Bruno idealnie do mnie pasuje;-),
ale ja cale zycie szukalam typa macho:baffled: Teraz wiem, ze porazka, ale wczesniej chcialam faceta z silnym charakterem , bla bla
Sama mam sliny charakter, wiec raczej takie zwiazki nie funkcjonuja:no:
A moj maz to przeciwienstwo tego czego szukalam:tak: Nie da sie z nim nawet za bardzo poklocic;-)
 
anineczka
no wlasnie bezsensowne maja te oferty ubezpieczen:wściekła/y: ja tez sie raz tak ubezpieczalam. Moze za jakos ogromna sume to to ubezpieczenie mialo by rece i nogi, ale za jakas przystepna sume to nie ma sensu, bo tak jak piszesz nie pokrywa nawet jednej wizyty, nie mowiac juz o pobycie w szpitalu.

Norwegia nie jest w UE;-);-)
 
reklama
Ladina to u was są role odwrócone widzę:-D Mój mąż ma silny charakter, jest stały, niezalezny, a ja to jak wiatr zawieje:-D Robert zawsze mnie sprowadza na ziemie. Myślę ze osoby o zupełnie różnych charakterach to najlepiej dobrane pary wbrew pozorom. Ja przynajmniej nie wyobrażam sobie być z kimś takim jak ja...:-D

Witaj Anineczko! Cieszę sie ze udało ci sie wymóc usg na lekarzu:tak::-D
 
Do góry