reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

zaczne od tego ze w nocy maly nam dal tak popalic ze myslalam ze swieta beda do bani :-(
brzuszek go bolal...... cala noc prawie yczal a ja z mezulkiem razem z nim....
rano jak reka odjal, maly promienial szczesciem i rozdawal usmiechy na lewo i prawo a ja z mezulkiem wykonczeni na maxa. Pojechalismy do moich rodzicow, tam wyzerka na maxa i odpoczynek, nawet byla drzemka 2 godzinna a babcia zajmowala sie malym.
Jutro zjezdzaja sie moi rodzice i tescie do nas.... wiec impa rodzinna u mnie. (dobrze ze mam zmywarke, he he he)
 
reklama
Witam wieczorowo!

Dzisiaj pusiochy - każdy świętuje;-)
My dziś z teściami byliśmy u moich rodziców a jutro jedziemy do szwagra. Także u nas święta poza domem:tak: To po co ja tak sprzątałam:rofl2:
Larvuniu wspólczuję nocki, ale dobrze że przeszło małemu i wsio było dziś oki
Mykam spać. Ciao:-p
 
Witajcie mamusie


Larvuini współczuje nocki ale dobrze że jest lepiej ja dodam tylko na ocieszenie że ta nocka u mnie jest druga nieprzespaną i właśnie jak piszę do Was to jestem połprzytomna;-)
Wczoraj dzień udany był dzisiaj też mamy wyjazd.
Mojego małego jeszcze bardziej wysypało cholera nie wiem od czego odstawilam wszystko wlacznie z kaszka ryzowa a on nadal ma wysypke- az strupek sie robi,ktory on zdziera jak macha raczkami:-(
Jutro ide do lekarza z nim.


JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY ZA KOLEJNE ZYCZONKA JESTEŚCIE KOCHANE.


Milego dnia życzymy:rofl:
 
witam swiatecznie....
ja czekam na towarzystwo wlasnie. Caly stol zawalony zarciem, az sie ugina ;-) he he he... a gosci brak. A mowili ze beda z rana, za nas obudza :laugh2: Marcelek spi od 30 miut. Nocka lepsza od poprzedniej ale nie rewelacyjna. Tez budzil sie pare razy z placzem, ale dalo sie go wyciszyc i uspic dalej.

Milego 2giego dnia Świat kochane :-)
 
elbra milego Świetowania u szwagra :tak:
karina bedzie dobrze, daj czasu by krostki zniknely, przeciez odrazu nie znikna jak odstawilas wszystko. Z dwa-3 dni to potrwa, tak mi sie wydaje bynajmniej. Tez bym poszla do lekarza z tym. Biedny maluszek pewnie go swedzi dlatego zdrapouje. Bedzie dobrze, buziole dka Was :*
 
dzień dobry:-)
współczuję nocek Larvuniu Karina:-( biedne dzieciaczki...
maluchy poprostu chcą świetować:-) a tak serio to oby już dziś było lepiej..
ja wczoraj u mamy dziś u teściowej..
trafi mnie coś ... bo upiekłam placka zrobiłam sałatke a mama mi taką wałówe dała jakbym nei miała co jeść masakra...i co ja z tym zrobie buuu :-)
poza tym
Kapik wczoraj był strasznie marudny u mojej mamy...chyba za dużo ludzi i wszyscy coś chcieli od niego:-)
ale na szczęscie nocka extra:-)
ja nie rozumie mojego małego:-) juz któraś nocka z kolei kiedy nie je w nocy ale skubany i tak sie musi obudzic raz ok. 2:-) normalnie szok:-) jak go wezmę do siebie do łóżka zasypia w sekundzie a jak w łóżeczku chcę go zostawic to sie musimy trochę pomęczyć:-) kiedy on sie nie obudzi...

ja jutro ide dolekarza z nim bo mnie wkurza to jego przeginanie głowy w jedna stronę...najpierw idę do pediatry bo nie mam pojecia gdzie tu jacyś neurolodzy dzieciecy:-( jedyny plus tego wszystkeigo to taki że mieszkam w budynku gdzie pod nami jest nowa przychodnia rehabilitacyjna właśnie dla maluszków..wiec w razie czego bede miała blisko a nawet zapłace komuś żeby do mnie przychodzili:-) wolę mieć prywatnego rehabilitanta w razie.. gdzies od tyg. mu sie tak zachciało przekręcić głowę tak jakby miał za ciężką z jednej strony heheh:-) ehhh

ehh rozpisałam się:-) mężus w kosciele Kapik spi ja sie nudze i pije kawe:-)
miłego 2 dnia świat...:-)
u nas zima na całego...
 
Hello.
Pooblewane jestescie choc troszke?
U nas tatus dostal woda w lozku :laugh2::laugh2::laugh2:
Ale sie zdziwil :-D:-D
Teraz sobie spi a ja z dzieciakami sie bawie.

U nas niestety wychodzi diabelkowatosc Matta.Wiedzialam co mowilam jak tylko go zobaczylam po porodzie.Ze da nam popalic. I daje :baffled:
Wieczorne usypianie to meka.Kiedy wczesniej nie musialam go usypiac,sam zasypial to teraz wielka wojna. A jak juz wojna minie to trzeba przy nim siedziec i trzymac za raczke :tak::-D
A i jeszcze w nocy mial bezdech :-( Na szczescie sam sobie z nim poradzil ;-)
 
Cześć!!
U mnie pogoda też marna śnieg sypie i jest biało - święta się poprzestawiały:rofl2:
anineczko ja cała i sucha dziś jestem (nie licząc że jak szłam do kościoła to mnie śniego zasypał;-)).
Boziu ja bym nie wiedziała co robić jakby mój mały miał bezdech. O matko...szok
Sabinko ja też jutro idę z małym do lekarza bo ma na raczkach i na klacie jakieś dziwne plamki takie ala łuski co kiedyś się miu zrobiły. i znikło po jakimś czaise a teraz znów to samo. Niczym nie idzie tego stepić. Próbowałam nawet emolium - krem specjalny co laski polecały ale na mojego nie działa:-(
Mam nadzieję, że to nie skaza choć z czego innego by to mogło być..cholera zła jestem. Zobaczymy co jutro powie pediatra bo do dermatologa mam dopiero na 7 kwietnia wizytę:wściekła/y:
Zaraz spadamy do szwagra. Miłego dzionka laski.
Świętujcie:laugh2:
Paaaa
 
reklama
czesc dziewczynki

ale jestem obzarta, ledwo sie tocze:-pprzytylam 3kilo przez dwa dni:eek:

maz sie rozchorowal wiec nad ranem dalam mu leki i do popicia wode, niechcacy mi sie troche rozlalo na niego:-pi w tym momencie sobie przypomnialam o dyngusie i reszta wody juz nie byla niechcacy:-Dale mi sie dostalo:-pbo ta woda bardzo zimna a on biedny chory :-pa moje dziecko prawie nie spi juz w dzien-max 30 min po dwa razy:baffled:juz nie wyrabiam z nia, ehh a bylo tak pieknie...spala kiedys po3 godziny pobudka na 2 i spowrotem gleba:sorry: aha i miala wczoraj kolke przez moje obzarstwo:zawstydzona/y:
 
Do góry