reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
żanetko tos na robiła, już mam na myśli kupić to młodemu, przy pierwszym większym dopływie gotówki=)
 
reklama
:zawstydzona/y: hehe Zabawka jest baradzo fajna, bo posluzy Naszym Maluszkom nawet do 4-5 lat o ile wczesniej nie uleginie zniszczeniu :-p w takim razie niech Tatusiowie szykuja kaske :blink:
 
zabawka fajna ale ja nieliczyłabym że posłuży aż do 4-5 lat, jako podkładka do pisania fajna ale nie ma miejsca na kredki, itp, na pewno kupicie stoliczek a wtedy tą zabawkę odstawicie, ponadto trudniej jest usiąść przy tym razem z dzieckiem,
bardzo fajne, ale posłuży to do max 2 lat
 
zabawka fajna ale ja nieliczyłabym że posłuży aż do 4-5 lat, jako podkładka do pisania fajna ale nie ma miejsca na kredki, itp, na pewno kupicie stoliczek a wtedy tą zabawkę odstawicie, ponadto trudniej jest usiąść przy tym razem z dzieckiem,
bardzo fajne, ale posłuży to do max 2 lat

Mój synek u siostry przy tym siedzi i cos tam sobie maluje.Fakt w domu lepsze są stoliki,ale spokojnie moze przy tym usiąśc nawet trzylatek.
 
Agulek myślę że jeśli ktoś ma problemy z bolącym kręgosłupem to może się on przydać, bo chyba odciąża go trochę przy noszeniu dzieci.
 
Tak właśnie ten pas opisują, że odciąża kręgosłup. Mnie teraz trochę boli ale mam nadzieję, że przejdzie. Nigdy nie miałam większych problemów z kręgosłupem. Mój M sobie zażartował, że za taką kasę, to on mi sam taki pas zrobi;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry