reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny przymierzam się do chusty, tylko póki co jestem przerażona czy to ogarnię :( Nie mam kompletnie wiedzy na ten temat :/ Podpowiecie, doradzicie?
 
reklama
Chciałam poznać waszą opinię o wyrobach early days (sporo tego na aukcjach) i w ogóle o angielskich ubrankach, jakich marek szukać, żeby były dobrej jakości. Zamierzam kupić bodziaczki znalazłam Sklep internetowy Happy Clothes, czy ktoś już tam kupował? doradźcie czy warto? Doradźcie gdzie można w internecie kupić tanio w dobrej jakości.
Są naprawdę dobrej jakości i po wielu latach są ok. Warto rozejrzeć się na allegro.
 
Dziewczyny przymierzam się do chusty, tylko póki co jestem przerażona czy to ogarnię :( Nie mam kompletnie wiedzy na ten temat :/ Podpowiecie, doradzicie?

liljanna ja mam chustę kółkową i jestem BARDZO zadowolona,
polecam stronę Szkoła Chustonoszenia

wybrałam ta chustę gdyż wiązaną próbowałam kiedyś założyć i nie wychodziło mi to szybko, a tak myk myk i mała w chuście , ale to rzecz gustu i upodobań, dobrze jakbyś miała jakąś kolezankę do której mogłabyś pójść i przymierzyć, spróbować
ja kupiłam Chusty do noszenia dzieci | Chusty do noszenia - Jendrulino.pl ale na allegro
 
Fusik - a tak w ogóle to do ilu m-cy można nosić dzieciaczka w chuście? Bo póki co to widzę, że do 4? Chyba, że znowu czytam bez zrozumienia wrr :-p
 
ja mam chustę do 15 kg, od urodzenia do 15 kg, tylko w zalezności od wagi i od trzymania główki sa różne "pozycje"
 

Jest super.Moja siorka ma i kłade pod nia malutka i jest zachwycona światełkami,wiec spoko,spodoba sie juz teraz.siostrzenica ma 10 miesiecy,a zabawka ciagle w uzytku,serio.Jest świetna.
Możesz ją tak przekręcic,że dziecko jest pod tym panelem,a podkładając podusie dosiega zabawek.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry