reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Oj ja już też prawie gotowa. Ubranka uprane w proszku dla dzidziora schną (jedyny plus tych upałów), jeszcze tylko uprasować i gotowe. Komoda złożona czeka na ubranka. Ogólnie coraz bardziej mi się to wszystko podoba =)

Muszę tylko dokończyć pakowanie torby, bo w razie czegoś mój mąż chyba by zawału dostał jakby miał szukać.

I już nie mogę się doczekać =)
 
Ja mogę polecić płyn antybakteryjny do dezynfekcji rąk bez spłukiwania, bardzo się przyda np jeżeli mamusia ma w domu zwierzaka, kiedy jest się na dworze itd...
Ja kupiłam w aptece Nexcare jak się wetrze w ręce jest bez zapachowy:-)
 
ja te "cudo" kupilam z mysla o szpitalu, by czesto nim dlonie dezynfekowac sobie i przychodzacym w odwiedziny. ;) Przydatna sprawa. :) Szczegolnie w szpitalu, gdzie bakterie, mimo czystosci sa wszedzie.
 
A ja nie kupuje żadnych płynow dezynfekujących mimo, że mamy piesia w domciu. Jestem tego zdania, że troszke bakterii nie zaszkodzi, zwłaszcza, ze takze są potrzebne do naturalnej flory, zresztą nawet sama jako dziecko najadłam sie ziemi z kwiatów i nic mi nie było a inne dzieciaczki mieszkające w sterylnych warunkach ciągle miały jakieś afty czy cuś podobnego. Ale oczywiscie to moje zdanie i mam nadzieje ze nie uraziłam nikogo :-) jeśli tak to wybaczcie, plisssss :-(

rozalka piękna pościel, dzieki za linka, chyba też taką zakupie do kołyski na zmianę :-)















 
Ostatnia edycja:
Swietna sprawa z ta ramka:tak::tak::tak:Rozejrze sie za czyms takim u nas a jak nie to sami zrobimy:tak:Niezly pomysl na prezent dla babc i dziadkow lub rodzicow chrzestnych.

Widzialam dzisiaj w sklepie przewijak na lozeczko - tylko cus nie jestem przekonana....warto czy nie? Doradzcie troszke.
 
reklama
Black_Opal ja mam zamiar podobne zakupić właśnie dla dziadków, bo bardzo mi się podoba :-)
navijka ja dostałam od teściów przewijak - podobno ułatwia życie. W sumie jak tak pomyślę to chyba racja, bo lepiej na łożeczku przewinąć maluszka i nie schylać się niż pobieżnie gdzieś na tapczanie ;-/ takie moje zdanie ale może doświadczone mamuśki wiedzą lepiej
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry