reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Black - świetna ramka. Ja kiedyś kupiłam podobną koleżance, ale w sumie z tego co widzę, to Twoja łądniej wykonana :-)
 
reklama
rozalka, sliczna posciel. No ifajnie, ze trafilas taniej niz na all. :)

izunia, ja tez jestem zdania, ze zbytnio z czystocia nie ma co przesadzac, ale ja ten zel kupilam specjalnie do szpitala, bo wiadomo, ze tam jest wieksze siedlisko bakterii, do tego tych ciezkich, typu paciorkowiec. Szpital to jednak nie dom. ;) W domu nie mam zamiaru tego uzywac. :) Tylko na czas pobytu w szpitalu. W domu tez uwazam, ze lepiej umyc podloge zwykla woda, ale ciepla anizeli z plynem. :) Moja mam sie uparla i przywiezie taki specjalny do dezynfekcji. Ja sie pytam, po co?

Black opal, super ramka, tez chce taka kupic, ale zrobie to jak maly sie urodzi. Chce kupic pare, by zrobic prezenty dziadkom. No i super cena, bo ja widzialam po 80 zl, takze dzieki za link. ;)
 
Widzialam dzisiaj w sklepie przewijak na lozeczko - tylko cus nie jestem przekonana....warto czy nie? Doradzcie troszke.

Dzis właśnie zakupiłam.
Przy synku nie wyobrazałam sobie zycia bez niego,ale sie rozpadł.To było długo jedyne miejsce ,gdzie spokojnie mały dał sie przewinąc.:-)
 
Ok. Dzieki:tak: Mam nadzieje ze w przyszly czwartek jeszcze beda te przewijaki (a byly wszystkie kolory teczy:-D) to sie zaopatrze:-p
 
Navijko - nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez przewijaka na łóżeczku :) Przyda się napewno.
 
a jeszcze pro po szpitali..macie termometry spakowane?
ja dostałąm mały ochrzan że nie miałam
mówili mi że po porodzie już muszę mieć bo temperature po porodzie musi byc mierzona naprawde
 
navijko - koniecznie zakup - ja mam i z tego co wiem to niezastąpiona rzecz:)

black świetna ramka...
 
termometr???? No bez przesady, w szpitalu termometrów nie mają?? W życiu żadnego termometru nie będę brała. NIe dość,że położne traktują kobietę jak całodobową niańkę,która ma wszystko robić i absolutnie prześcieradła nie zabrudzić to jeszcze mamy sprzęty domowe do szpitala przynosić? Dla mnie to skandal.
 
u mnie w szpitalu mają termometry ;) I to się jeszcze wycwanili i zakupili bezdotykowe, bo kobiety sobie celowo zbijały ze zwykłych temperaturę, żeby do domu szybciej wyjść ;P
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry