reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Hej!!!
Też bym tak chciała, ja za to mam za dużo czasu i za dożooo myślę o fasolce, jestem na L-4- angina ropna, nieźle co nie. Oczywiście @ przyjechała jak co miesiąc ale to nawet dobrze, bo spokojnie mogę wyleczyć gardełko niestety załapałam się na zastrzyki bo tabletki nie pomagały. Teraz zaczynam następny cykl starań, może wreszcie się uda. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki. pa pa
 
reklama
Witam
Dawno mnie tu nie bylo.
Rozstalismy sie na dobre wiec nici z dzieci jak sie okazalo dopiero teraz sie przyznal ze nie moze miec dzieci. Echh:-(
Ale pocieszam sie tym ze poznalam wspanialego faceta...Mam nadzieje ze nie bedzie taki jak moj ex mąż...ba napewno nie bedzie bo hindusi maja inne poglądy
 
Niby nie myśle o fasoli, niby się nie stresuje...a cykl się wydłużył o 2 dni:( A wszystko było jak w zegarku...to trochę wszystko komplikuje ale się UDA:) uda się prawdaaaa?
 
reklama
Do góry