reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witajcie :-)
Megi24 owocnych staranek :tak::-)
Zozakoza i dla Ciebie również wymarzonej fasolki życzę :-)
Kaka82 no, no :-) Kiedy teścik robisz?:-)
Ja też już wypatruję @. Oby to ta ostatnia była:happy:. Może już jutro sie pojawi???
Pogoda szprzyja przytulankom więc pewnie dużo fasolek się nam wkrótce pojawi :-)
 
reklama
A ja mam pytanie wiem ze test powinno sie robic w pierwszym dniu jak wypada @ aale czy mozna go robic wczesniej?? i na ile jest wiarygodny wiecie cos na ten temat??
Bo ja zrobiłam ale nie wiem jak dalece jest wiarygodny wynik. pomózcie prosze. wiem ze mozna czekac to juz nie długo ale ja poprzednio @ mialam do 5-m-ca ciazy
 
Witaj heksa, z tego co wiem test można zrobić wcześniej, ale wynik nie zawsze jest poprawny( może wyjść negatywny mimo ciąży), i wtedy test trzeba powtórzyć.
Ja tak miałam w ciąży z moją córcią, pierwszy test negatywny, a dopiero 2 , kilka dni po spodziewanej @ wyszedł pozytywny.Z tego co wiem, to lepszy wynik daje badanie kri, niestty ja go nigdy nie robiłam
 
Teścik dopiero w grudniu...może Św. Mikołaj nam obdarzy szczodrze w tym roku....i Wam też tego życzę:)
 
Heksa gratulacje :-). Z tego co wiem to wynik pozytywny oznacza ciążę, ale jeśli test się zrobi przed spodziewaną @ to trzeba wziąść pod uwagę fakt że, często dochodzi do mikroporonień i okres przychodzi o normalnym czasie jak gdyby nigdy nic. Dlatego powinno się robić testy dopiero po spodziewanej @. Ale ja przeczuwam że u Ciebie fasolka się zadomowi na 9 miesięcy :-) Zrób sobie betkę
i za dwa dni kolejną, powinna ładnie przyrastać :tak:
Jak już będziesz mieć potwierdzoną ciążę to prześlij nam zaraźliwe fluidki ciążowe :-):-):-):-D
No to sezon fasolkowy się zaczyna :-D:-D:-D
 
Witam
Dawno mnie tu nie bylo.
Rozstalismy sie na dobre wiec nici z dzieci jak sie okazalo dopiero teraz sie przyznal ze nie moze miec dzieci. Echh:-(
Ale pocieszam sie tym ze poznalam wspanialego faceta...Mam nadzieje ze nie bedzie taki jak moj ex mąż...ba napewno nie bedzie bo hindusi maja inne poglądy
:tak:Czesc Madziu- widzisz wszystko sie uklada, a co do hindusow swieta racja, oni wrecz kochaja dzieci i chca ich bardzo duzo. Oj cos mi sie wydaje ze szybko nam oswiadczysz, ze bedziesz mamusia. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i bardzo sie ciesze, ze poznalas fajnego faceta, ktory pewnie bardzo Cie kocha i ma takie samo spojrzenie na Swiat. :-)
 
Dzieki to w tekim razie di 10-go. i wtedy jak sie potwierdzi to poprzesyłam:-):tak:
monik75cyt..."Zrób sobie betkę
i za dwa dni kolejną, powinna ładnie przyrastać :tak:..." nie bardzo wiem o co chodzi?? Chyba za mało wtajemniczona jestem.
 
reklama
Heksa betka to inaczej test ciążowy z krwi "Beta HcG" Można go wykonać w prawie każdym laboratorium :tak:. Opłaty za to badanie wahają się w granicach 30zł. Najlepiej w punkcie pobrania krwi poprosić o zrobienie testu ciążowego z krwi, wtedy panie pielęgniarki będą wiedziały co robić ;-) To badanie jest bardziej dokładniejsze od testu kupowanego w aptece.
 
Do góry