reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
No a do mnie znowu wczoraj @ zawitala... i dzis myslalam ze bede chodzila po suficie!!! A mialam taka nadzieje ze moze sie udalo bo dziwnie sie czulam no i malpa przyszla dopiero w 31 dc.... :-:)no::crazy:
 
Przykro mi wagnies z powodu @. Następnym razem się uda.
U mnie dalej nie nadeszła. Udało się, nie popsuła mi weekendu we dwoje!!! Szkoda tylko, że najprawdopodobniej się wkrótce pojawi :-(
 
Witajcie dziewczynki ,ależ mnie tu dawno nie było... :-(

Buzi@k ,wpisuję się na listę: ostatnia @ 24 sierpnia ,planowane testowanko: 25 września.

Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
buzi@k, możesz mi poradzić gdzie najlepiej według Ciebie poddać się inseminacji?? będę wdzięczna za informacje:) Narazie zbieram opinię na temat Novum w W-wie. Pozdrawiam Was serdecznie i życze II kreseczek!!
 
Dziubek ja co prawda nie jestem specem w tej dziedzinie ale ostatnio naczytalam sie na bocianie ze Novum i gdzies w Bialymstoku jest jeszcze specjalisyczna klinika.
 
Witam dziewczynki dziekuje za gratulacje :) zdradze ze mocno wierzyłam ze ze mam fasolinke ;)
icon12.gif
Wam tez sie uda jestem tego pewna i teraz moja kolej trzymania mocno kciukow :) a wstertne @ odprawimy za sprawą czarów i nie przyjdą na przynajmniej 9 miesiecy :)
icon10.gif
W kazdym bądz razie głodna buzka heeh (alez to brzmi) przesyła moc buziaków i zaciska kciuki na szczescie :) bede do was zaglądac :) pozdrawiam :)
icon7.gif
 
Rozpoczeliśmy starania w czerwcu - czyli zaczynamy 3 miesiąc starań ;-)


Cieszę się, że do Was dołączyłam - w grupie raźniej.

Pozdrawiam

Aneta
 
Heloł :-)

Witam wszystkie nowe staraczki i życzę szybkiego wystarania :-D

Buzka gratuluję :tak::tak::tak:

dziubek26 a gdzie mieszkasz? Ja jeżeli zdecyduję się na inseminacje to we Wrocławiu ponieważ mam najbliżej :happy:
 
reklama
Do góry