reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
aOla i MagdaRybka- ja również przyłączam się do gratulacji.
U mnie niespodziewanie i jak na złość @ przybyła aż 5 dni przed czasem. Zwykle cykl 32 A tym razem 28 dniowy. Testowanko około 17 czerwca. :( to 3 cykl starań. nie wiem co jest kurcze Kamil był do strzału
 
Wiam wszystkich
i Ciebie Agawa1 bardzo serdecznie
widze, że z marcówek nie tylko ja mam problem z drugim dzidziusiem, Kuba trafił naam się cudem - u mnie zero okresu i zero owulacji
ja dopiero zaczynam brać leki - wiec na efekty troche musze poczekać
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam którym się udało
 
Buziak wiesz co z tym suwaczkiem, który mi wstawiłaś po datą testowanka to coś jest nie tak:confused: bo tam powinno być około 240 dni do końca a jest 179 :confused: chyba sie popsuł:confused:
 
Od piątku mam@, normalnie od kiedy obserwóję mój organizm wyczuwam ją prawie co do godziny:laugh2: mam nadzieję, że następnej szybko nie będzie:elvis: mój facecik obiecał, że już on się o to postara, zobaczymy oby;-) :laugh2:
 
aqua1-23 Witam Cie serdecznie :) Miło tak nie samej chhoć lepiej byh było gdyby nas tu nie było - rymowanki :-) :-):-)A tak poza tym to mam doła. @ się kończy i strach rozpoczyna czy się uda tym razem jak nie to chyba se dam spokój na pół roku:-:)-:)-(
 
Witajcie staraczki drogie.
Gratuluje zaciążenia kobietkom.
Ja staram się 3 cykl,24 maja powinna przyjśc @.Obadamy czy będzie kobietki.
 
reklama
Elip może dopiero albo już 3 cykl - i nic już normalnie nie wiem co jest nie tak. Chyba pójde do gina w połówce niech mi zrobi usg czy tam jakie jajo jest. W lutym jak byłam to kazał sie spieszyć bo lada godzinę będzie jajeczkowanie ale ja wtedy nie chciałam jeszcze . Miałam nadzieje ze w marcu a tu nicii - zbyt pazerna jestem, ale teraz to sie uda wierze w to ogromnie :)
 
Do góry