reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Też tak czytałam że po roku starań można mówić o problemach z zajściem i zacząć jakieś badania, ale wiecie jak to jest człowiek niecierpliwy i chciałby być pewny że wszystko z nim ok. Póki co pogoda dopisuje, co sprzyja dobremu nastrojowi i oby zafasolkowaniu :)
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Też tak czytałam że po roku starań można mówić o problemach z zajściem i zacząć jakieś badania, ale wiecie jak to jest człowiek niecierpliwy i chciałby być pewny że wszystko z nim ok. Póki co pogoda dopisuje, co sprzyja dobremu nastrojowi i oby zafasolkowaniu :)
Pozdrawiam serdecznie!
Znam ten ból. MY się staramy z mężem od listopada. I on często wyjeżdża, także nawet nie wiem ile razy w tym czasie załapaliśmy się na owulację... I już parę razy się zastanawiałam nad badaniami. Ale coraz bardziej się do tego przekonuję... Na razie zaczęłam mierzyć tempkę ale jest w cały świat i nie wiem kiedy mam tą cholerną owulkę...
Proszę mnie również dopisać do staraczek 2009

Pozdrawiam i życzę owocnych staranek:-);-):tak::-D
Witamywitamy:-):-) Fajnie że do nas zajrzałaś do nas...Ale życzę ci żebyś mogła szybko się przenieść na Forum Zaciążonych:-D
 
Ostatnia edycja:
Lista starających sie 2009



*Misia*
*karolka*
A27
Ada200
Aga6696
agadaria
Agnessita
aliz20
Agniesiak85
agnieszka.kk
Agusiakk
alcia2702
alicjas0909
Alex91 II
alisa79
amel81
amelka84
Andzia_S
Anetka_83
anian
Anna Zasada
asiucha-L
asus
bablyss
babo
bajeczka
Bazylia@
beatka34
becia84
Beti1975
bliska
camelia
Carri
cetedra
cyniczna
Czarodziejka
dzeni4
ell
elfa75
elisabeth II
emma2
enka1
Eve84
ewelaa
ewica24
e&t
gaba82
gie-oska
gosiula23rex
goryczka
hania77
helka2104
imagination II
inez77
iwsonik
ivi
J@goa@
jarzebinka II
Julitka
Justys84
justynkaa
justysss
kaira24
Kajeczka20
Kaprycha
kari27
karola.de
karola322
karo85
kasiulek82
katarzynka1979
Katerinka
kati84
katja111
katya25
kilolek
Kinga85
kinguś
Kroptusia ll
LauraOna
Lilu19
Lolisia2
Lol@
lolitka200
Lusesita
Madzia_pl
Madziaas
madziulenka
maggie_f II
maja123
Majka1983
malwina :)
M@ł@
mari27
Marlena85
martyna222
Martyna76
Marzenixx
Mexi
mezatka
mitemil II -14.12.2008r
molphin
moni_ika
monika28
MORELKA27
Myszkaa 24
Nektarynka
nikitka12
ninonka II 17.01.09r
niunia27
noviteca
Ola85
olesia_33
OLICA
Paulina446
Pinacolada
Pysia510
Pyszczek
przyszła_mamusia
Qcz
qwas
romka
royanna
Rudson
sabina617
sajonara II
sawi
selenka
shingle
shenkoka
sisi 86
smartka
supernova
Sylwia75
Sylvietta
sylwka22
syneczki2
syla28 II
tikanis II
Twitti
zanka1411
Zajączek81
Żurawiejka
 
catedra na pewno :) i ja, i ja, i ja też :) Obie mamy terminy październikowe :)))) ja - 20.10.2009r.
Poza tym na październikówkach jest także J@god@, kinguś, sylvietta. Poprosimy o II :))))
 
Ostatnia edycja:
catedra na pewno :) i ja, i ja, i ja też :) Obie mamy terminy październikowe :)))) ja - 20.10.2009r.
Poza tym na październikówkach jest także J@god@, kinguś, sylvietta. Poprosimy o II :))))
No to super:):) Gratuluję:-) Miło poczytać o tym że się nas zmniejszyło trochę w staraczkach.
Dziewczyny, przesyłajcie fluidki!!!!!:happy:
 
reklama
Do góry