reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Cześć laseczki co się tu porobiło łoooo.Gratuluje przyszłej mamusi :tak:[agacia] cieszę się razem z tobą, no i czekam na wiadomości od następnych mamusiek:tak: .U mnie dalej nic:-( byłam na laparoskopii [drożność jajowodów] no i jeden dodry drugi zły:no: ale już naprawili mi awarie i teraz może coś z tego wyjdzie:-):-):-) teraz tylko się starać:-ptrzymam za wszystkie kciuki
 
reklama
:-) u mnie wizyta się przełożyła na środę ale się już nie cierpliwie:wściekła/y:chciałabym być pewna na 100% Buziaki



agacia85- co do tego ze w brzuszku jest mala fasoleczka nie mialam bym wątpliwosci.....nastaw sie ze idziesz tylko do wiedziec sie ktory tydzien ciązy i ze maly czlowieczek jest zdrowiutki.....a napewno tak jest!!!!!!
caluski

 
Kaka82 i co u Ciebie???Jak po egzaminie????Jakie wieści????Nic sie nie odzywasz?A co z twoim teścikiem??Robiłaś:szok:???Pisz szybciutko bo my wszystkie z niecierpliwością czekamy:tak: buziaki
 
Czarodziejko ja też mam taka nadzieje odezwe się jutro i powiem co i jak napewno:szok: ale mam stresik tym bardziej że gina mam dopiero na 16.45 nie wiem tyle czasu w niepewnosci to jak cała wieczność:wściekła/y: pozdrawiam
 
Witam dziewczynki dawno ale to bardzo dawno mnie tu nie było :tak:.Podczytuje Was czasami i widze że co niektórym się udało,bardzo wielkie gratulujacje wszystkim zafasolkowanym.Wszystkiego dobrego życzę zafasolkowanym;-)Ja oczywiscie nadal na etapie staraczki:-D.
Pozdrowionka dla wszystkich:-):-):-)
 
reklama
Do góry