reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

Pinka, ja z doświadczenia własnego polecam kółka pompowane i duże. W jednym wózku mieliśmy piankowe koła średniej wielkości i byliśmy z nich bardzo niezadowoleni z mężem...

kochana ja tez juz to przerabialam heheh i tez wole pompowane;-) tam mozna sobie wybrac jakie sie chce
 
reklama
ja mialam poprzednio X-landera i moge go polecic.Sa rozne typy tych wozkow.Malo tego,sprzedajac go duzo nie stracilismy ;) Mielismy gondole i spacerowke.
Tym razem nie mysle jeszcze o wozku,ale pewnie bede go brala rowniez pod uwage (ale juz z fotelikiem samochodowym- ostatnio mielismy inny) no ale na to mam jeszcze czas. Jedyny minus to ze jest dosc 'spory' wiec zapakowac go do auta nie tak szybko- ale to chyba minus wiekszosci duzych wozkow z gondola i pompowanymi kolami.

x-lander xa , gondola+spacerowka
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: X-lander XA głęboko-spacerowy 2010
i zestaw 3w1

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: X-lander XA 2010 głęboko-spacerowy + Maxi Cosi CABRIO FIX
 
my mamy zwykle po Bartku i innego kupowac nie bedziemy.
W domu spi w takim, u moich rodzicow w pl. jest lozeczko po siostrzencu wiec nam innego nie trzeba.A jesli wybieramy sie na jakis wyjazd to przewaznie w hotelach itd. wystarczy poprosic i lozeczko turystyczne daja do pokoju.
Vetka moze napisz do czego to lozeczko turystyczne u was by sie bardzo przydalo.
dziewczyny w pierwszych ciazach beda wtedy mogly sobie przemyslec czy i u nich potrzebne ;)
Tym razem turystyczne będzie zamiast normalego, nasz Młody po skończeniu roku już spał na tapczanie bo mu za ciasno było w łóżeczku i przyłaził do nas spać. Po za tym jedździmy dość często do teściowej i wtedy też turysyczne bardzo się przydaje. A wózki polcecam 3 w 1, tamtym rezem miała Chico 2001 trio, teraz zdecyduje się na Maxi Cosi Mura
 
U nas na razie zakupowo poszalał bardziej Małż:
- w dniu pierwszego USG przytaszczył do domu pudło książeczek dla dzieci i oznajmił, że jak on najchętniej już by zaczął czytać Kaczątku
- jeszcze przed 2 kreskami wręczył mi książkę "Ciąża i poród naturalnie"
Ja sama sobie sprawiłam kultową na świecie książkę dla przyszłych mam "What to expect when you're expecting" - na polski tłumaczone bez polotu "W oczekiwaniu na dziecko". Lektura fajna. I tak :) - mamy fioła na punkcie książek.
Oprócz tego zakupiliśmy parowar, żeby zdrowo się odżywiać.
I nie mogę się już doczekać ciuszków ciążowych!!! Byłam już w Happy Mum i zwariowałam - w ciąży też można wyglądać atrakcyjnie!
 
reklama
ale szalejecie :-) ja to jeszcze o wózeczku nie myślę :-D w końcu jeszcze duuuużo czasu jest :-)

Bosonóżka...tak, w ciąży można wyglądać atrakcyjnie ;-)(chociaż jak pisałyśmy wcześniej -w zimię jest duużo ciężej się ubrać... ) ale kupując w ciążowych sklepach można chyba zbankrutować :angry::wściekła/y: tym bardziej że w tym samym czasie jest tyyyyle innych wydatków....
 
Do góry