reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lista rozdwojonych GrUdniÓwEcZek + gratulacje

reklama
Sa_raa napisała:
Dzisiaj o 8:45 urodził się nasz synek poprzec CC. Waży 3600 i mierzy 56 cm i jest zdrowy!!! Ja pomału wracam do siebie. Pozdrawiam

Gratulacje abyś jak najszybciej wróciła do sił i w miare przespanych nocy:))
 
Sa_raa - wielkie gratulacje super zdrowego i dorodnego Syneczka!

Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej doszła do siebie. Buziaki!

Udzodzony 15.12.2006 - niepoprawny romantyk szukający wzruszających przeżyć (Słońce w Strzelcu, Księżyc w Wadze). Przygody miłosne zacznie mieć już w przedszkolu. Nie rozpieszczaj za bardzo swojej pociechy, by nie wyrósł z niej narcyz. :-)
 
Sa_runiu!!!!!! Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!:-) :-) Wracaj kobitko do zdrówka jak najprędzej! Napisała jeszcze:" No to w wielkim skrócie: w sumie było strasznie, T.prawie się spóźnił, ja mało co sie nie wykrwawiłam! Po przebudzeniu wpadłam w panikę bo nogi bolały a nie mogłam nimi ruszyć! Malucha jeszcze nie widzę!!! wszystko boli ale dam radę! Pozdrowionka" Taka dzielna dziewczyna z Naszej Malwinki. :-) Obyś Kochana szysciutko wróciła do zdrówka.:-)
 
Moje Kochane dziś o 2:00 sugarspunsister urodziła synka Ignacego waży 3200g i ma 52 cm
Wielkie gratulacje dla Mamy, Taty i Młodego

A teraz po kolei

1:16 sms od sugar Poszło rozwarcie, doczekałam się znieczulenia i lada chwila młody powinien się objawić, niech żyje zzo ! Czuje się jak w niebie :-D

4:13 sms A więc ogłaszam, że mały Ignacy vel Iggy katapultował się na świat 16 grudnia o godzinie 2:00, waży 3200 g i ma 52 cm :laugh2: Wyskoczył z brzuszka bardzo szybko przy zzo (alleluja!) mimo iż wcześniej dał matce nieźle popalić. Czujemy się dobrze mimo zmęczenia, buziaczki dla wszystkich cioć z BB.
 
Gratulacje Sugar!!!!
Dobrze,że Ignaś w końcu wyszedł po dobroci:-D - życze dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domciu:-):-):-)
 
reklama
Gratulacje Sugar!
Byłaś strasznie dzielna i wszystkie tu trzymałyśmy kciuki żeby jak najszybciej podali ci zzo!

A tu o twoim Ignasiu -
Urodzony 16.12.2006 - szczere, bezpośrednie dziecko. Nie będzie dla niego tematów tabu - szybko Cię zaskoczy krępującymi pytaniami (Księżyc w Skorpionie). Najlepszą dla niego drogą rozwoju jest zdobywanie doświadczeń - nie trzymaj go ciągle pod kloszem. :-)
 
Do góry