reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lista rozdwojonych GrUdniÓwEcZek + gratulacje

reklama
witam dziewczynki dnia 4 grudnia przyszedł na świat po cesarsku mały krystianek 55 cm 3600 hehe jestesmy szczesliwi termin byl na 23 listopada , lecz wszystko sie pogmatwało porod byl szokiem z goraczka 40 stopni tetnem dzidzi 200 i zielonymi wodami, co doprowadzilo do szybkiej cesarki ktora zkonczyla sie infekcja moja i dzidziusia wzrost leukocytow. bylismy odseparowani od siebie przez 5 dni ogolnie w s\pitalu spedzilam 14 dni wczoraj wrocilismy do domu jestesmy juz wszyscy razem , oczekiwanie bylo tam najgorsze 2 razy dzienie badania ogromne nudy, imysli kiedy to nastapi, i by samo chyba nie nastapilo krystianek jest tłusciutki i nie zszedl do kanalu rodnego, mialam rozwarcie i gotowa szyjke ale co z tego, mialam tez jedna indukcje ktora sie nie powiodla koolejna byla wyznaczona na 4 grudnia i ja wlasnie urodzilam 4 go o godz 6 10 wszystko zaaczelo sie okolo 5 godz, byłam z szokowana najbardziej tym ze nie mialam go przy sobie jaki to koszmarr, nie zycze nikomu, ale na szczescie wytrzymalam i teraz sie ciesze kazda chwila razem z mezem i naszym wyczekiwanym synkiem,
 
O mój Boże - megik - martwiłyśmy sie o ciebie - i słusznie - Dobrze,ze wszystko skończylo sie dobrze, że jesteście juz cal i zdrowi w domciu!!!
Oby dalej już wszystko było dobrze - no i gratulacje pięknego synka - słodziutki boasek!!!!
 
Megik, biedulku, to przeszłaś straszne chwile. Na szczęście już razem w domku i wszystko dobrze. Serdeczne gratulacje i uściski dla ciebie i dzidzi. Krystianek cudny, w ogóle nie widać po nim żadnych szpitalnych przejść


Urodzony 4.12.2006 - Twój dom nigdy nie będzie pusty, bo to dziecko uwielbia gości. Zawsze przyprowadzi kogoś na obiad. Rozgadany, mały erudyta (Księżyc w Bliźniętach). Rozmowy dorosłych będą dla niego kształcące, nie ograniczaj mu w nich udziału. :-)
 
reklama
Do góry