reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecnosci i nieobecnosci

cześć dziewczyny
jestem już obecna ale zapracowana
byłam na zwolnieniu 3 tygodnie i w domku mąż mnie pilnowal zebym do kompa nie podchodzila i sie nie stresowala o czym pisalam juz kiedys
dzis jestem pierwszy dzien w pracy
mam mase zaleglosci i przez pare dni xzanim to ogarne napewno sie nie odezwe
widze ze na naszym forum duzo sie pozmienialo
jak nadrobie zaleglosci w czytaniu to bede sie juz odzywac
pozdrawiam
 
reklama
Witajcie Kochane!
Jestem i ja:-D. Nie odzywam się, ponieważ w pracy moge siedziec przed kompem tylko cztery godziny wiec staram się zrobic jak najwięcej:rofl2:, a w domu mężuś pilnuje żebym nie siedziała bo już swoje "wyłapałam" w pracy:-p:-). U mnie i u dzidzi wszystko wporządeczku we wtorek na usg pokazało dupeczke pani doktor:-D, która usilnie chciała posłuchac serduszka. Postaram się częściej odzywac. Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze kochane brzuszki:tak:
 
Witam w Nowym Roku.
Dlugo nie pisalam bo praktycznie wrocilam dzisiaj do domu po prawie trzech tyg. w Polsce. Probowalam nadrobic wpisy na forum ale chyba mi sie to do konca nie uda. Po powrocie czekal na mnie list z wynikami po scanie na syndrom Downa, ktoremu sie poddalam przed wyjazdem. No i jak przeczytalam ze jestem w grupie malego ryzyka to sie poplakalam ze szczescia. Przeszlam niedawno silniejsze przeziebienie i moje zeby znowu sie oslabily po tym. Wracam do problemu sprzed 2 miesiecy:sad:. Bede musiala sie poddac temu rentgenowi bo juz nie wiem ktore dokladnie zeby mnie bola...
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.
 
Okropnie sie martwiłam co sie z Toba dzieje zapomniałam ze pojechałas do pl mozesz mi powiedzieć jaki miałas wynik mi przyszło 1:1200 i zastanawiam sie od soboty ...
 
Milo, ze ktos o mnie pamieta. Dzieki.
Moj wynik jest 1 in 3400.
Tez nie jest wytlumaczone co te liczby wyrazaja, ale napisali ze ryzyko jest male, wiec mnie to uspokoilo. Oczywiscie ze nigdy nie wiadomo ale czuje sie znacznie lepiej z ta wiadomoscia.
 
halo, jeszcze tydzień i będe cześciej na forum, teraz niestety praca, Oti i mój czas do wieczora zupełnie zapełniony:szok: ściskam wszystkie mocne i uciekam czytać co u was:tak:
 
reklama
Do góry