reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecnosci i nieobecnosci

No hej dziewczyny ja też jestem, tylko że w sobotę mieliśmy cywilny i było troszkę biegania i stresu ale już na szczęście po:tak:
 
reklama
Dzisiaj moje negatywne emocje osiagneły zenit w zwiazku z tym, żeby komus przypadkiem nie napisac czegos niemiłego, żeby kogos nie urazić postanowilam troszeczkę sie wycofać co oznacza, że oczywiście nadal będe Was kochane czerwcówki odwiedzać, ale raczej powstrzymam sie od komentarzy.
Zgodnie z wymogami usprawiedliwiłam swoją przyszłą nieobecność więc liczę, że władze foru mnie z niego nie usuną.
Miłego dnia :-)
 
kochana tylko niezadługo cobyśmy to niemussiały jechać do tego poznania!
A pozatym na mnie możesz wrzeszczeć ja i takk ciągle becze więc jest mi wszystko jedno z jakiego powodu.
Oby wszystkie twoje troski szybko mineły.
 
reklama
Do góry