reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek :)

reklama
Czesc Tigger.Ja takze mieszkalam na Waltamstow:-D ,teraz mieszkam niedaleko MamyAlexa,ale czasami zawitam jeszcze,bo w sumie brakuje mi tamtejszego targu i krzykow:-) .Pozdrawiam.


s6001222dz0.th.jpg
 
Czesc Tigger.Ja takze mieszkalam na Waltamstow:-D ,teraz mieszkam niedaleko MamyAlexa,ale czasami zawitam jeszcze,bo w sumie brakuje mi tamtejszego targu i krzykow:-) .Pozdrawiam.

witaj Kama:-)a rodzilas moze w whipps cross?

wlasciwie to nieodpowiedni watek do takich rozmow, nalezaloby sie przeniesc na mamy z UK...;-):-D
 
Czesc.Dokladnie 22/01/ o godz.23:56 przyszedl na swiat Dominik.Porod byl w Whipps Cross.Mialam do wyboru newham,ale bylo troche juz pozno i nie chcialam zmieniac tymbardziej ze whipps cross juz znalam:-) .
 
cześć:-) Jestem tu pierwszy raz,więc nie za bardzo się orientuję:-) Chciałam się pochwalić:-) że 10 marca 2007roku urodziłam synka:))
 
reklama
Do góry