reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek 2010 :)

Jeśli cc masz już zaplanowane to lekarz na pewno się z Tobą umówi na konkretny dzień, ale może musisz jeszcze poczekać.
Mnie lekarz tak wspomniał, że może to być 24-25 marzec ,ja się zgodziłam, bo zresztą dlaczego nie.
Ale może się coś jeszcze zmienić.
Na razie wstępnie jesteśmy umówieni na ten właśnie termin.
 
reklama
No, ja się własnie zastanawiam, bo niby eż mam wskazanie od okulisty do cc, ale tak naprawdę jeszzce nie wiem, czy w ogóle mi je zrobią. Chciałam rodzić naturalnie, ale boje się, że to za duże ryzyko. Wzięłam wpis od okulistki do karty ciąży (jak będzie trzeba to i doniosę zaświadczenie), ale z lekarzem moim jeszcze na ten temat nie rozmawiałam, bo on generalnie nie rozmawia tak wczesnie o porodzie.
 
ja też proszę o dopisanie:-) termin mam na 20 marca;-) :happy: 3-czekamy-na-danielka-5235.gif
 
Witam Marcósweczki ja mam termin na 12.03 :):) mam nadzieje ze juz potem zacznie robic sie cieplo i bedzie mozna wychodzic na spacerki:) ;-)
 
reklama
Do góry