reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek 2010 :)

reklama
CC? Ze względu na budowę miedniczno-rozrodczą że tak powiem, moje drogi rozrodcze są tak pokręcone, że poród SN byłby niebezpieczny.

Asiu to gdzie wy teraz meiszkacie jeśli mogę spytać?
Ja w Gołonogu mieszkałam ,aż do ślubu a potem na Łęknice się wyprowadziliśmy.
 
Ja jestem Warszawianka i męża ściągnęłam do siebie :-) W Dąbrowie bywamy jak teściową odwiedzamy. Hehe - może z moim mężem (lub jego siostrą) do szkoły chodziłaś :-)
A z Łęknic wyprowadzili się nasi znajomi na Kazimierz - ze 3 lata temu doslownie.

No to nie dziwię się że cc masz mieć. :tak: W sumie fajnie że wiesz już niemal dokładnie kiedy dzidziul sie urodzi :-D
 
No to ładnie AsiaKC Was wywiało, że aż do Poraja, hehe :-)

Dzisiaj miałam ten test obciążenia glukozą... FEEEE.... Test był o 8.00 rano, a czuję do tej pory nadmiar cukru w sobie.. Jestem jakaś zamotana, przez ten cukier, jutro odbiór badań i ciekawe co wykryje..

A co do Amelki to buszuje o 6.00 rano! Wczoraj jak wstawałam na morfologie, to tak kopała, że z Ł nie mogliśmy oczu nacieszyć! Muszę filmik nagrać i pokazać jak kopie.. hehe :-D
 
reklama
Dziewczyny właśnie jak to jest z cc, bo ja jestem po operacji oka, odwarstwienie siatkówki miałam. No i mój lekarz powiedział mi od razu na początku, że będę miała cc, ale nie powiedział mi co i jak. Termin mam na 1 marca, wg OM, ale wyliczają mi na 27 lutego. Słyszałam, że lekarz się umówi ze mną na konkretny termin, jakieś 7 dni przed terminem, czyli wychodzi mi, że ok 20 lutego. Ale on mi nic na ten temat nie mówił?! Nie tak jak neska11, która już wie. Sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Muszę iść do okulisty.. wziąć od niej zaświadczenie na cc, może wtedy mi lekarz powie co i jak? wizytę mam 25, więc zobaczymy.
 
Do góry