reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

MAM WIELKA PROSBE ABY WSZYSTKIE FORUMOWE CZERWCÓWKI SPRAWDZILY SWOJE DANE NA LISCIE ... JAK ZNAJDZIECIE COS DO POPRAWKI TO MI TU NAPISZCIE (zwlaszcza płeć i imiona jak juz znacie)

jesli jakis mam nie ma na liscie to albo gdzies przeskoczyl mi post albo po prostu nie udzielacie sie na forum - w tym pierwszym przypadku prosze o powtórzenie wpisu :) darujcie ale troche przez swieta zaniedbalam temat i musze sie ogarnac :)

statystyki uzupelnei za kilka dni jak sie wzystko posprawdza wiec prosze o potwierdzenie czy dane sa ok :)
 
reklama
Zgłaszam się do czerwcówek :-)

NICK Mika_81
Imię
Monika
Wiek
32 lata
Miejsce Zamieszkania
okolice Warszawy
Termin z OM
około 08.06.2014
Płeć
niespodzianka
Imię dla maluszka
Artur/Weronika/Zuzanna... i wiele innych propozycji
Kim jestem i co robię
Z wykształcenia budowlaniec, z zaworu redaktor techniczny
Dzieci
Gabriela lat 5

Pozdrawiam!
 
Zgłaszam się do czerwcówek :-)

NICK Mika_81
Imię
Monika
Wiek
32 lata
Miejsce Zamieszkania
okolice Warszawy
Termin z OM
około 08.06.2014
Płeć
niespodzianka
Imię dla maluszka
Artur/Weronika/Zuzanna... i wiele innych propozycji
Kim jestem i co robię
Z wykształcenia budowlaniec, z zaworu redaktor techniczny
Dzieci
Gabriela lat 5

Pozdrawiam!

zapraszamy do udzialu w forum !!!
 
reklama
a moze napisze ogloszenie zeby do 15 stycznia wszystkie czerwcowki sie odezwaly - kto sie nie pojawi i nie wytlumaczy nieobecnosci to skrocimy liste ... co wy na to ??
 
Do góry