reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

reklama
NICK - Majaaa85
Imię Julia
Wiek - 28
Miejsce Zamieszkania - woj. Łódzkie
Termin- 20.06.2014 r.
Płeć (?)
Imię dla maluszka - Olaf/Oliwia
Kim jestem i co robie - instruktor eventowy
Dzieci - Brak
 
Ostatnia edycja:
zapraszamy do udzialu w forum !!!

Jestem na forum jestem ;-)
Co prawda nie znam się jeszcze dobrze z forumowa bracią ale mam nadzieję, że się z czasem poznam, choć Wy dziewczyny jak juz piszecie od września to sporo o sobie wiecie... A nowicjusze jak ja pewnie bedą pytać i pisać na tematy, które już były omawiane przez was...
 
Jestem na forum jestem ;-)
Co prawda nie znam się jeszcze dobrze z forumowa bracią ale mam nadzieję, że się z czasem poznam, choć Wy dziewczyny jak juz piszecie od września to sporo o sobie wiecie... A nowicjusze jak ja pewnie bedą pytać i pisać na tematy, które już były omawiane przez was...


jak nie bedziesz pisac to nie wejdziesz w ten wir ... zobacz dziewczyny dolaczyly ledwo 2-3 dni temu i juz czuja sie tu jak u siebie :) mysle ze to tylko kwestia checi



dziewczyny przygotowuje specjalne zestawienie do listy ... ciekawe co wy na to powiecie :)
 
NICK nadia2215
Imię NATALIA
Wiek29
Miejsce Zamieszkania - Kraj/Miasto Szczecin
Termin z OM 7 czerwca 2014
Płeć niespodzianka
Imię dla maluszka -chłopiec Mikołaj, dziewczynka Justynka
Kim jestem i co robie obecnie byczę się w domu :)
 
reklama
jak nie bedziesz pisac to nie wejdziesz w ten wir ... zobacz dziewczyny dolaczyly ledwo 2-3 dni temu i juz czuja sie tu jak u siebie :) mysle ze to tylko kwestia checi

Piszę piszę, ale ja jestem dopiero od wczoraj, dajcie szansę człowiekowi, poza tym przed nami weekend trochę czasu z rodzinką tez spędzić, bo mąż w końcu zabierze mi kompa... :p
 
Do góry