reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAMUŚ KWIETNIOWYCH 2007

reklama
;-) cześć dziewczyny! jestem tu nowa i bardzo chce do was dołączyć! Mam termin na 10 kwietnia...niedlugo bede miała USG.bardzo chcę wiedzieć czy bedzie to chłopczyk czy dziewczynka :-) juz nie moge się doczekać!!!Pozdrawiam i mocno całuje..
 
Witaj Marika :-)
Jak bedziesz już po usg to szybciutko nam tu wszystko napisz bo jak na razie kwiecień to przewaga (i to duża) chłopców.
Ja mam swoje usg za dwa tygodnie i zastanawiam się czy dołączę do mniejszości czy do większości .
:-D :happy:
 
:-) Kochane witajcie jestem tutaj nowa -na imie mi Monika mam lat 22 , chcialabym, przylączyc sie do was kwietnióweczki moj termin to 2.04.2007:-) jestem w ciazy Blizniaczej:)

Pozdrawiam WAAS KOCHANE PRZYJMIECIE MNIE.. POD SWOJEE SKRZYDELKA?
Czesc Dziubaska, podobnie jak ty nosze blizniaki, tyle ze bede mama z konca maja.
Pozdrwaiam.
 
Super!Gratuluję bliźniąt...mój mąż zawsze o tym marzył by mieć bliźniaki ale chyba nic z tego:-(
 
reklama
dopisuje się na 7 kwietnia :-) będę miała wspaniałego baranka bądź owieczkę wielkanocną :-)
 
Do góry