reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAMUŚ KWIETNIOWYCH 2007

DzięQje za miłe powitankoo :-) ja również życze wam wszytskiego dobreGo i jest mi milutkoo że u was zagościłam :-)
 
reklama
Drogie Panie!
Ja jestem tutak nowisjuszka, ale chętnie sie do Was przyłącze.termin porodu mam dokładnie na niedzielę wielkanocną 8.04.noszę w brzuszku cudowną dzidzię, cudowną bo wg. lekarzy nie powinno jej tam być, a jednak dostaliśmy z mężem szansę i prawie naturalnie udało się.
Każdy dzień ciąży jest dla nas wyjątkowy i jedyne nad czym ostro pracuje Ja to POZYTYWNE myślenie.
życzę wszystkim wesołych świąt, bo wyjątkowe będą napewno oraz dużo cudownych chwil w Nowym Roku
:-D Gdańszczanka
 
czeesc

z checia dodaje swoja skromna osobe do listy
moj termin wypada na 17 kwietnia :tak:
i podobno bedzie dziewczynka :-)
 
No to i ja się dopiszę :-) Mam termin na 27.04 (choć według moich obliczeń bardziej prawidłowa data to 25.04) ale, żeby nie robić mętliku w głowie mojej doktor to przystałam na jej datę ;-)I chyba moja intuicja kobieca zawodzi bo na ostatnim usg wyszło, że będzie dziewczynka ;-)
 
Witam kwietniowe mamusie! Taka tu u Was mila atmosfera ze postanowilam do Was dolaczyc. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Termin mam na 28 kwietnia i spodziewam sie dziewczynki. Pozdrawiam goraco!!!
 
reklama
Do góry