reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

reklama
Widzę, że zapomniałam się wpisać. Nadrabiam więc:
Moja córcia Ola urodziła się 20.04.2006r., a w domciu jestem z nią od października 2007r.
Pochodzęz warszawy, ale obecnie mieszkam w Ankarze.
Pozdrawiam
 
sluchajcie to jzu zakaz koipowania,,,,,

piszcie

mnie nie ma i tylee:0 a my rozpatrzymy czy dolaczyc was,,

ozkane juz pisze do Asi o Ciebie
czy ktos jeszcze zostal pominiety???
 
Ewcia dzięki za załatwianie dostępów. Wielka buźka dla Ciebie :tak::-).
No i oczywiście, że Ty też powinnaś mieć dostęp :tak:. Myślałam, że to oczywiste, bo jesteś Naszą moderatorką :-).
Dziewczyny na pewno się ze mną zgodzą :tak:.
 
Witajcie
Jestem mama dwoch bobasow, Jakub ur 23,07 2006 oraz Julia ur29,02,2008 r ,, odkad Kubus skonczyl 4 mies siedze w domu, ale jestem bardzo zadowolona gdyz przez 15 lat caly czas pracowalam z krotkimi przerwami na urlop wiec uwazam ze jest to zasluzony wypoczynek:rofl2:;-) przy kochanych dzieciaczkach:-D:tak::-):-)
 
Witam serdecznie !!!!

jestem mamusia 9 cio miesiuecznej Oliwki i od jej urodzenia spedzam czas z nia w domku
pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Witam wszystkie mamy!
Troszkę późno odnalazłam ten wątek, ale mam nadzieję, że jeszcze nas przyjmiecie do grona mamusiek domóweczek.
Pozdrawiam serdecznie!!!​
 
reklama
Hejka:)
Mamusia 6-letniej Julii i prawie 8-letniego Kacpra dopisuje sie do listy. Trzecie maleństwo pojawi sie ok.16lutego. Również pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry