reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

reklama
Tak, tak, jestem i nieśmiało się zgłaszam. Bodziu dzięki kochana że pamiętasz o mnie. \krótko jestem z wami ale bardzo was polubiłam i mam nadxieję ze wy mnie też choć troszku.
 
Kochane stworzyłam na razie taka liste .Jeżeli, którąś pominełam z góry przepraszam.
Prosze o ustosunkowanie sie do niej:tak::tak::tak:
Mamuśki upominać się kochane.:tak::tak:
Asiulinka
Jkrzymka,
kerry1,
zuzkus,
agga143,
Ewcia81,
sikoreczka79,
Marta1981,
ozkan,
megusek,
aluśka:),
Madżka27,
*emi*25,
Winka,
anula833,
inna_22,
Jaga8124,
Kasia Irlandka,
agatulka25,
Bodzinka,
 
Ostatnia edycja:
Ja proponuję żeby każda która chce się dopisać kopiowała listę i dopisywała do niej siebie,wtedy nikogo nie pominiemy.
Asiulinka
Jkrzymka,
kerry1,
zuzkus,
agga143,
Ewcia81,
sikoreczka79,
Marta1981,
ozkan,
megusek,
aluśka:),
Madżka27,
*emi*25,
Winka,
anula833,
inna_22,
Jaga8124,
Kasia Irlandka,
agatulka25,
Bodzinka,
aneta456,
 
Anetka super pomysł:tak::tak:
Pominełam Cię:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:A dałabyms obie ręke uciać,że cię dodałam...
Dajmy sobie czas do jutra wieczoerm i prześlijmy liste Ewci:tak::tak:
 
Ja proponuję żeby każda która chce się dopisać kopiowała listę i dopisywała do niej siebie,wtedy nikogo nie pominiemy.
Asiulinka
Jkrzymka,
kerry1,
zuzkus,
agga143,
Ewcia81,
sikoreczka79,
Marta1981,
ozkan,
megusek,
aluśka:),
Madżka27,
*emi*25,
Winka,
anula833,
inna_22,
Jaga8124,
Kasia Irlandka,
agatulka25,
Bodzinka,
aneta456,
słuchajcie,,nie mozecie kopiowac listy,,bo ja nie bdede kumała kogko dolaczyc lub o kim zpaomniano,,,takze albo pod kreseczka i ja wtedy do aniaslu napisze o dostep dla danej osoby,,,bo calej listy nie ebde jej przesylala sto razy

a juz wyslalam takw ogole
 
reklama
słuchajcie,,nie mozecie kopiowac listy,,bo ja nie bdede kumała kogko dolaczyc lub o kim zpaomniano,,,takze albo pod kreseczka i ja wtedy do aniaslu napisze o dostep dla danej osoby,,,bo calej listy nie ebde jej przesylala sto razy

a juz wyslalam takw ogole
To od teraz nie kopjujemy listy.
Jaga to jest lista mamus na zamkniety, ale troszke trzeba z nami pobyć zeby się tam dostac:tak::tak:
 

Podobne tematy

Do góry