reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

Witam i pozdrawiam.:tak:Siedze w domku od początku ciąży czyli od grudnia 2005.Mam chłopca 13 lat Adrian i dziewczynke 16 miesięcy Karolina.Zapisujemy się na tą listę i pozdrawiam bardzo serdecznie!!!
 
reklama
No widze ze sporo mam siedzi w domu z dziecmi. Pomimo naciskow na kariere wykreowanych przez wspolczesne czasy:-) No my tez dolaczamy.
Megusek i Kuba 15 mies
 
Karolina - Mama Adasia :-)

W domku siedze od maja 2006 roku :-) I posiedze dopoki bede mogla... Pewnie do czasu jak nie skoncze licencjata zaocznie... Czyli jeszcze 4 lata.... :-)
 
To ja również dopisuję się do listy mam siedzących w domciu :-)
Mam na imię Alicja a moja córcia jak widać ma na imię Amanda :-D
W domciu siedzę od 8miesiąca ciąży czyli ok 5 miesięcy :confused:
 
mamy"siedzące w domu"-dobre!ja też nią jestem-mam 3-letnia córeczkę i 8-miesięcznego syna.siedzenie to ostatnia rzecz jaka robię!:tak:ale ciesze sie że mam dla kogo wieczorem padac z nóg.pozdrawiam .może jest jakas bratnia dusza z ełku!
 
reklama
Ja też siedzę!
Ale już od poniedziałku będę biegać po budowie w kasku zdobywając praktykę!
Majak już sobie zrobiła pudełko do zabawek z kasku, właściwie to lepiej niż jakby tam sobie zrobiła nocnik:/
Pozdrawiam Magda
 

Podobne tematy

Do góry