reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA CZERWCÓWECZEK:):)

reklama
Radosnych i Wesołych Świąt, Spokojnych i Zdrowych...... Teraz spędzonych z jedną osobą więcej:)))) Jedzcie dziewczyny dużo ale z umiarem:))) I wytrzymajcie te wszystkie pytania od rodzinki o dzidziusia:))))

Marry Christmas!!!!!!!!
 
tak tak klamka:))) juz nie mogę się doczekać jutrzejszego spotkania rodzinego ;D zwłaszcza, że brzuszek podrósł i będzie co podziwiać i o co pytać:))) (zaraz po świętach wkleję zdjęcie)-
Życzę również dziewczyny Wam, Waszym chłopom i a zwłaszcza nowym lokatorom spokojnych Świąt i wielu Radości, niespodzianek pod choinką i smakowitości na stołach:) i do usłyszenia po Świetach!
 
Robie mala przerwe w gotowaniu i sprzataniu, zeby zyczyc wam zdrowych i spokojnych swiat :D
pamietajcie, ze najlepszy prezent kazda z nas juz ma, wystarczy zawiazac kokardke na brzuszku :laugh: :laugh: :laugh:
 
wszystkim dziewczyną życze zdrowych wesolych swiąt duzo odpoczynku prezentow i zeby te swieta bez sniegu nie byly takie smutne jak pogoda za oknami dbajcie o swoje maluszki prze ten czas to sa ich pierwsze swieta jeszcze w brzuszku ale sie liczą a z ta kokardką to calkiem nizly pomysl gorace buziaczki i serdeczne zyczenia dla waszych rodzin



 
Życze wam wszystkim zdrowych , spokojnych i obfitych Świąt. Dużo odpoczynku, bogatego mikołaja i wszystkiego naj naj
 
Zgadzam się z Agatatje najlepszy prezent nosimy w brzuszku!
Dziś wigilia tak bardzo chciałabym powiedzieć tacie, rodzinię, że jestem w ciąży i bedą mieli wnuka :) Tak się boję wypisą mnie z rodziny jak by się dowiedzieli takie to przykre :(
Życzę wam by wasze dzidziusie były zdrowe, piękne byście mieli łatwy poród bez żadnych komplkacjii !
 
Asiu nie boj sie!!!!!!! Ja mialam podobna sytuacje, zbieralam sie z ta wiadomoscia bardzo dlugo ale i tak przeciez bedzie to widac niedlugo wiec powiedzialam. Matka najpierw nie chciala ze mna rozmawiac a teraz w kazdym sklepie kupuje cos dla dzidzi:))) Ojciec co prawda caly czas czeka az powiem ze zartowalam ale mam nadzieje ze sie w koncu z tym pogodzi.....

Trzymam kciuki za Ciebie i pamietaj ze to rodzinne Święta a w brzusiu nosisz przyszlego czlonka rodziny i to bardzo waznego:))))

Pozdrawiam cie bardzo mocno i głowa do góry!!!!!!!!
 
reklama
Do góry