reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Niedawno był u mnie maz i przywiózł prezent na dzień dziecka dla dzidzi oczywiscie Maja wybierała

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
co tam Maja wybrała?:)
A Ty jak się czujesz?

Moj synek dostał dziś karuzelę, i misia szumisia:)
Przyszło wreszcie nosidełko wiec w sumie oprócz wózka mamy wszystko:)
 
reklama
Witam się ja dziś godzina 4 rano a ja już po śniadaniu dziś mam dwie wizyty wiec trzymać kciuki za mnie ;) żeby było wszystko ok ale już nie źle skurcze mnie łapią i musze powiedzieć lekarzowi ale temu na popołudniu co idę ;) ciekawe czy jeszcze zasne .

Kasia współczuję sytuacji w żłobku to jakiś szczyt głupoty przez te Panie .

Julita fajnie ze juz prawie wszystko masz ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1464841031-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kaskaw kurka to ile Oni (dzieci) byly na zewnątrz ze takie maluszek się przegrzal? :/ zdrowka!


Ilona2701 ja tez mam astygmatyzm, rodzilam sn, teraz tez ;)


Gwiazda_237 kciuki zacisniete bardzo moooocno :* :*


Witajcie czwartkowo :)
Alez mi się ten tydzień strasznie wlecze..
Z dobrych wiesci to dostalam wczoraj jakis nadzwyczajnych mocy i udalo mi sie spora czesc mieszkanka posprzatac i nawet mnie brzuch nie bolal, tylko pod koniec nogi daly o sobie znac, a w wc w nocy bylam tylko dwa razy :wow: to jakbym w ogole nie byla, wyspana jestem ze ho ho :D
Dzis cos czuje ze uda mi sie choc troszke poprasowac bo spora sterta mnie czeka.

Milego dnia :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Ja sie musze zwlec z lozka i jechac na badania a juz pomalu sie glodna robie :( moze nie bedzie duzej kolejki bo na przepuszczenie nie mam co liczyc ;) noc standardowo nie przespana
 
Witajcie!!! :D

Jak ja Wam opowiem mój wczorajszy dzień to padniecie na cycki!

Byłam wczoraj na egzaminie i w sumie miała być czysta formalnośc to myślałam, że góra z 15min i wszystko. Nic bardziej mylnego. Wysłuchałam pretensji pana profesora na temat całego świata i zaczęłam pisać. Siedziała druga babeczka i miałam pytania odpisać od niej. No ok. Ja tam przepisuje, odpowiedziałam i szczęśliwa oddaje to po 30min a on do mnie, że jeszcze jedna kartka!! i ta babka, że nie wiedziała o tym że to też ma mi dać! Dziewczyny miałam dość i chciałam już podziękować za egzamin, bo stopy miałam już jak słoń a w sali chyba z 40 stopni było taka duchota! Napisałam co wiedziałam i poszłam w cholerę. Jeszcze usłyszałam, że ciąża to nie choroba...

Druga akcja:

Pojechaliśmy wczoraj po auto z 65km i w drodze powrotnej mieliśmy je zostawić na sprawdzenie u naszego mechanika. Miałam jechać jakieś 40km tylko sama tym drugim autem a okazało się, że wracamy do domu i prowadziłam te 70km.
Byłam już umęczona tym egzaminiem i duchotą a tutaj jeszcze taki dystans! Dojechałam to nogi miałam tak napuchnięte jak nigdy, a krzyż myślałam, że mi w d*pę wejdzie.

Dziś jadę do rodziców po łóżeczko (mój tata malował), bo wiem ze za dwa tyg ja już nie ruszam się, bo teraz mi ciężko.

Kaskaw- masakra te baby!!! Jak mogły nie zauważyć takiego czegoś!!!
Iwonai maja- jakie słodkie :) mój mąż kupił mi wczoraj batona i kazal zjeść "od taty" dla dzidzi :D
Julita- jak się czujesz??? lepiej już???
Fazer- ja do prasowania mam tyle, że chyba z dwa dni będę prasować

Jeszcze jedna nowina. Moja koleżanka miała termin na 10.06 i dziś w nocy napisała mi, że wody jej odeszły!!! O 6 jeszcze napisała, że nic ją nie boli i leży. Szok! Razem pisałyśmy zawsze co i jak a ona już na porodówce :D jeszcze trochę czas na mnie !!!
 
Agula a powiem ci ze sredbio sie czujw ale staram się cieszyć ostatnim miesiącem ciazy...i brzuszkiem bo już takiego mieć nie będę.

Młody od rana szaleje...
Zaraz robię śniadanie i corcie zawieść musze a potem poprasuje..bo u nas na razie chłodno.

Julka powodzenia na badaniach oby kolejki nie bylo.
Ja idę w poniedziałek na badania

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry